Son Dakika Haberleri: Tuvalet kavgası mahkemede bitti! Tartıştığı kadının göğüs ucunu ısırdı

Tuvalet kavgası mahkemede bitti! Tartıştığı kadının göğüs ucunu ısırdı

2 ay önce

İngiltere'de, 21 yaşındaki Shannon Balshaw isimli kadın, tuvalet sırasında tartıştığı kadının göğüs ucunu ısırınca, mahkemelik oldu.

1
İngiltere'nin Preston şehrinde yaşayan Shannon Balshaw isimli kadın, bir barın tuvaletinde gerçekleşen kavgada, tartıştığı kadının göğüs ucunu ısırdı.

2
Savcılar, iki kadının tuvalette Balshaw ile karşılaştıklarını, kurbanlardan birinin Balshaw yere idrarını yaptığı için ona 'Orası tuvalet değil tatlım' diye seslendiğini ve olayların bundan sonra patlak verip kavgaya dönüştüğünü açıkladı.

3
Tartıştığı kadının meme ucunu ısıran bir çocuk annesi kadın, fiziksel saldırı suçundan yargılanırken, saldırdığı iki kadından özür diledi.

4
Mahkeme, hastaneden aldıkları sonuçlara göre, mağdurun, göğüs ucunu kaybedebileceğini söyledi.

5
Göğüs ucunu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalan mağdur kadın, mahkemede, "Zihinsel ve fiziksel olarak iyi hissetmiyorum eski halime dönmem zaman alacak. Olduğuma geri dönmem biraz zaman alacak.Emzirebilecek miyim? Bu benim gibi genç bir insan için ömür boyu sürecek bir yara" şeklinde konuştu.


6
7Haber Yayın Tarihi: 18.09.2019 03:36 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cüce striptizci, sevgilisini başka kadınla basınca dehşeti yaşatmıştı! Şimdi başı belada Kanseri sporla yendi! Kaç yaşında olduğunu duyan kulaklarına inanamıyor! Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel'in kızı, güzelliğiyle nefes kesiyor Organik diye alıyorsanız dikkat! Ölüme bile yol açıyor Yemek yiyemiyor su bile içemiyordu! Korkunç gerçek yıllar sonra ortaya çıktı