Tuvalet kavgası mahkemede bitti! Tartıştığı kadının göğüs ucunu ısırdı - Son Dakika

Tuvalet kavgası mahkemede bitti! Tartıştığı kadının göğüs ucunu ısırdı

18.09.2019 15:36

İngiltere'de, 21 yaşındaki Shannon Balshaw isimli kadın, tuvalet sırasında tartıştığı kadının göğüs ucunu ısırınca, mahkemelik oldu.

1
İngiltere'nin Preston şehrinde yaşayan Shannon Balshaw isimli kadın, bir barın tuvaletinde gerçekleşen kavgada, tartıştığı kadının göğüs ucunu ısırdı.

2
Savcılar, iki kadının tuvalette Balshaw ile karşılaştıklarını, kurbanlardan birinin Balshaw yere idrarını yaptığı için ona 'Orası tuvalet değil tatlım' diye seslendiğini ve olayların bundan sonra patlak verip kavgaya dönüştüğünü açıkladı.

3
Tartıştığı kadının meme ucunu ısıran bir çocuk annesi kadın, fiziksel saldırı suçundan yargılanırken, saldırdığı iki kadından özür diledi.

4
Mahkeme, hastaneden aldıkları sonuçlara göre, mağdurun, göğüs ucunu kaybedebileceğini söyledi.

5
Göğüs ucunu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalan mağdur kadın, mahkemede, "Zihinsel ve fiziksel olarak iyi hissetmiyorum eski halime dönmem zaman alacak. Olduğuma geri dönmem biraz zaman alacak.Emzirebilecek miyim? Bu benim gibi genç bir insan için ömür boyu sürecek bir yara" şeklinde konuştu.

6
7

Son Dakika Tuvalet kavgası mahkemede bitti! Tartıştığı kadının göğüs ucunu ısırdı - Son Dakika

YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar