Tuvalette ilişkiye giren de var sahnede tacize uğrayan da! İşte ünlülerin unutulmayan skandalları - Son Dakika

Tuvalette ilişkiye giren de var sahnede tacize uğrayan da! İşte ünlülerin unutulmayan skandalları

15.05.2020 11:00

Bir dönem magazin dünyasını sarsan skandalları hatırlıyor musunuz? Tuvalette cinsel ilişkiye girdiği iddia edilenler, sahilde yasak aşkıyla görüntülenenler, sahnede taciz edildiğini söyleyenler, canlı yayında tokatlananlar... İşte ünlü isimlerin unutulmayan skandalları.

1
Hande Ataizi ile Cihan Ünal'ın başrolünü paylaştığı Özel Hayatlar adlı oyun, servis edilen cüretkar fotoğrafları ile gündeme gelmişti. Ataizi daha sonra bu sahnelerde üstü kapalı bir biçimde rol arkadaşı tarafından tacize uğradığını ileri sürdü. Ataizi, iddiasında ısrarcı olsa da Ünal bu iddiaları kesin bir dille reddetti.
2
Hande Ataizi'nin unutulmayan bir diğer skandalı ise Cem Davran'la birlikte sunduğu TV programında meydana geldi. Programa konuk olan Sevda Demirel'in alevli bir tartışma sonrası, "Ne dedin sen" diyerek Ataizi'ni tokatlaması yıllarca unutulmadı.
3
Bir dizide Kadir İnanır'la birlikte oyunayan Buket Saygı, İnanır'ın kendisini cep telefonu mesajlarıyla taciz ettiğini ileri sürdü. İddiaları reddeden Kadir İnanır, mesajların aslında oyuncuyu motive etmek için gönderildiğini söyledi. Tartışmaya Saygı'nın o dönemki sevgilisi Çelik de katıldı. Mahkemeye taşınan olayda, Kadir İnanır'ın avukatı "Taciz iddialarından sonra Buket Saygı'nın mankenlik işleri açıldı. Kadir İnanır adını kullanarak kazanç elde etmeye çalışıyor." gibi iddialar ortaya attı. Buket Saygı'nın manken arkadaşları duruma tepki göstererek, "Biz kendimizi değil kıyafetleri sergiliyoruz." dedi. Tam 6 yıl süren dava, Kadir İnanır'ın 150 bin liralık tazminat ödemeye mahkum edilmesiyle sonuçlandı.
4
Oynadığı dönemin yıldız futbolcusu olan Ümit Davala, şarkıcı Demet Akalın ile gece hayatında görüntülendi. Bir gece muhabirin "Sevgili misiniz?" sorusuna Davala, alkolün de etkisiyle "Sevgili değiliz, sadece bir geceyi birlikte geçirdik" diye yanıt verdi. Ümit Davala'nın bu sözü uzun süre konuşuldu.
5
Helin Avşar'ın da bir çorbacının tuvaletinde cinsel ilişkiye girdiği iddia edilmişti. Görgü tanıkları Berna Arıcı ve Sibel Gökçe, tuvaletten gelen sesler üzerinde böyle bir iddiada bulunduklarını söylemişti. Olayın kahramanı Helin Avşar ise olayın tamamen hayal ürünü olduğunu söylemiş ve iddiada bulunanları mahkemeye vermişti.
6
Oyuncu Erkan Petekkaya evliyken Sinem Erülgen'la gece vakti Emirgan iskelesinde samimi bir şekilde yakalandı. Petekkaya, flaşların patlamasıyla çok sinirlenip gazetecilere saldırdı.
7
Oyuncu Tamer Karadağlı kuzeniyle kaldığı bir otel odasında birlikte oldukları genç kadın tarafından tuzağa düşürüldüğünü iddia etti. Burcu Mercan adlı kadın, samimi görüntüleri sebebiyle Karadağlı'ya şantaj yapıp 150 bin dolar istemişti. Karadağlı ise olayı doğrulayıp, "Keşke böyle şeyler yaşanmasaydı" demişti.
8
Çağla Şıkel, bir defile için gittiği Antalya'da manken Yüksel Ak'ın o sırada evli olduğu Şenol İpek'in telefonuna "Tostumu yedim bekliyorum" yazan bir mesaj atınca magazin gündemi hareketlendi. Ak ve İpek'in evliliği bu olaydan sonra çatırdamaya başladı.

Son Dakika Tuvalette ilişkiye giren de var sahnede tacize uğrayan da! İşte ünlülerin unutulmayan skandalları - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (12)
  • hasan elibol: tum sanatci camiasinda ricam sudur lutfen ahlaksiz iceriklik diziler cevirmeyin, guzel az siddetli kulturumuzle bagdasan guzel ahlakli aile dizileri yapin you inanin seyretcek guzel dizi kalmadi o onun karisan da kizinda gozu vesair yapmayin boyle diziler. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement