Yasak Elma'nın yıldızı Tuvana Türkay'ın annesine bakın! O da estetik güzeli çıktı - Son Dakika

Yasak Elma'nın yıldızı Tuvana Türkay'ın annesine bakın! O da estetik güzeli çıktı

13.11.2019 15:50

Yasak Elma dizisinin yeni sezonuna dahil olan ünlü oyuncu Tuvana Türkay, annesiyle alışveriş yaparken görüntülendi.

1
Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma'nın yeni sezonuna dahil olan güzel oyuncu Tüvana Türkay, annesi Armağan Türkay ile görüntülendi.
2
Annesiyle bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülenen Türkay, ''Annemi dört aydır görmüyordum. Çok özlediğim için Antalya'dan geldi. Hem hasret gideriyoruz hem de alışverişe çıktık" dedi.
3
Tuvana Türkay, annesine olan benzerliği ile dikkat çekerken, annesi Armağan Türkay'ın da tıpkı kızı gibi estetik harikası olduğu yorumları yapıldı.
4
Tuvana Türkay, daha önce annesiyle öpüştüğü bir video paylaşmış, söz konusu videoya tepki yağmıştı.
5
Ünlü oyuncu, gelen tepkiler sonrası annesiyle dudak dudağa paylaştığı fotoğrafın altına, ''Annemin dudağını da öperim ayaklarını da. Kimseye soracak değilim. Bütün annelerin ellerinden ve gözlerinden öperim... Allah, annesi olmayan herkese güç ve sabır versin." notunu düştü.
6
Annesinin de tıpkı kendisi gibi estetik güzeli olduğu iddialarına aldırış etmeyen Türkay'ın estetik yaptırmadan önceki görüntüleri, sık sık sosyal medyada dolaşıyor.
7
8

Son Dakika Yasak Elma'nın yıldızı Tuvana Türkay'ın annesine bakın! O da estetik güzeli çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

"Çıplaklar Festivali" ölümcül virüse rağmen bu yıl da yapılacak Yarışma bitti, değişim başladı! MasterChef'in Açelya'sının son hali olay oldu Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu Dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu! Türkiye'den de bir kent listeye girdi Zor nefes alıp veriyordu! 102 kilo veren gencin son hali inanılmaz