Son Dakika Haberleri: Tüyleri diken diken eden an! Ağabeyinin katiline sımsıkı sarıldı

Tüyleri diken diken eden an! Ağabeyinin katiline sımsıkı sarıldı

19 gün önce

ABD'de, komşusunu hırsız sanıp öldüren 31 yaşındaki Amber Guyger davasında akılalmaz bir gelişme yaşandı. Guyger mahkemede, bu cinayeti yanlışlıkla işlediğini gözyaşları içinde anlatırken, öldürülen komşunun erkek kardeşi, ağabeyinin katili olan Guyger'a sarılıp onu teselli etti.

1
Yanlışlıkla kendi dairesi yerine komşusunun dairesine giren 31 yaşındaki polis memuru Amber Guyger, 26 yaşındaki ev sahibi Botham Jean'i hırsız sanıp silahıyla vurarak öldürdü.

2
Mahkeme, komşusunu yanlışlıkla öldüren Guyger'ı cinayetle suçlayıp 99 yıl hapsini istedi.
3
Guyger'ın suçluluğu tartışılırken, bina tasarımlarının gerçekten de birbirlerine çok benzediği anlaşıldı.
4
Amber Guyger, masum bir insanı vurarak öldürdüğünü gözyaşları içinde anlatırken, öldürülen Botham Jean'in 18 yaşındaki kardeşi Brandt Jean, Guyger'a "Seni affediyorum… Hapse girmeni bile istemiyorum. Senin için en iyisini istiyorum. Tanrı'nın yapmamızı istediği şeyin bu olduğunu biliyorum" dedikten sonra mahkemeden izin alarak, ağabeyinin katiline sımsıkı sarıldı.
5
Jean ailesinin avukatı Benjamin Crump, "Bu, olağanüstü bir aile ve olağanüstü bir andı" diyerek şaşkınlığını dile getirdi.


6
7Haber Yayın Tarihi: 04.10.2019 08:34 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Trump'ın güzeller güzeli kızı Ivanka Trump'ın estetiksiz hali görenleri şoke etti! Yürek burkan tablo! Kanserden kaybettiği nişanlısının cenazesiyle evlendi! Oryantal Asena yeni stiliyle şoke etti! Bambaşka biri oldu Sadece 26 bin lirayla iş hayatına atıldı, şimdi altın kaplama yatı var! Arka Sokaklar'ın Komiser Murat'ıydı! Şimdi bambaşka bir hayatı var