Tüyleri diken diken eden an! Ağabeyinin katiline sımsıkı sarıldı - Son Dakika

Tüyleri diken diken eden an! Ağabeyinin katiline sımsıkı sarıldı

04.10.2019 08:34

ABD'de, komşusunu hırsız sanıp öldüren 31 yaşındaki Amber Guyger davasında akılalmaz bir gelişme yaşandı. Guyger mahkemede, bu cinayeti yanlışlıkla işlediğini gözyaşları içinde anlatırken, öldürülen komşunun erkek kardeşi, ağabeyinin katili olan Guyger'a sarılıp onu teselli etti.

1
Yanlışlıkla kendi dairesi yerine komşusunun dairesine giren 31 yaşındaki polis memuru Amber Guyger, 26 yaşındaki ev sahibi Botham Jean'i hırsız sanıp silahıyla vurarak öldürdü.

2
Mahkeme, komşusunu yanlışlıkla öldüren Guyger'ı cinayetle suçlayıp 99 yıl hapsini istedi.
3
Guyger'ın suçluluğu tartışılırken, bina tasarımlarının gerçekten de birbirlerine çok benzediği anlaşıldı.
4
Amber Guyger, masum bir insanı vurarak öldürdüğünü gözyaşları içinde anlatırken, öldürülen Botham Jean'in 18 yaşındaki kardeşi Brandt Jean, Guyger'a "Seni affediyorum… Hapse girmeni bile istemiyorum. Senin için en iyisini istiyorum. Tanrı'nın yapmamızı istediği şeyin bu olduğunu biliyorum" dedikten sonra mahkemeden izin alarak, ağabeyinin katiline sımsıkı sarıldı.
5
Jean ailesinin avukatı Benjamin Crump, "Bu, olağanüstü bir aile ve olağanüstü bir andı" diyerek şaşkınlığını dile getirdi.

6
7

Son Dakika Tüyleri diken diken eden an! Ağabeyinin katiline sımsıkı sarıldı - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum