Tuz bataklığında bulunan 5 metrelik canavarın midesinden çıkanlar şoke etti! - Son Dakika

Tuz bataklığında bulunan 5 metrelik canavarın midesinden çıkanlar şoke etti!

2 ay önce

İngiltere'nin doğu kıyısındaki bir tuz bataklığında bulunan 5 metrelik devasa balinanın midesinden çıkanlar şaşkınlık yarattı.

1
İngiltere'nin doğu kıyısında Lincolnshire ve Norfolk arasındaki tuz bataklıklarında 5 metrelik 'orca' ismiyle bilinen katil balina bulundu.
2
20 yıldır ilk defa görülen katil balinanın midesinden plastik materyaller çıktı.

3
5 metrelik genç katil balinayı inceleyen uzmanlar, midedeki plastiğin muhtemelen hayvanın ölüm sebebi olmadığını düşünüyor.


4
5 metrelik genç katil balinayı inceleyen uzmanlar midedeki plastiğin muhtemelen hayvanın ölüm sebebi olmadığını düşünüyor.

5
1990 yılından bu yana 4 katil balina bulundu!
1990 yılından bu yana 4 katil balina bulundu!
Kıyıya vuran memeli deniz hayvanlarını incelemekle görevli uzman kuruluş (CSIP), İngiltere ve Galler sahillerine 1990 yılından bu yana yalnızca 4 katil balinanın vurduğunu hatırlattı.
6
Haftalarca önce ölmüş olduğu anlaşılan ve bu yüzden bedeni bozulmaya uğrayan katil balinanın iç organlarından incelenmek üzere örnekler alındı.

7
Uzmanlar, koruma projeleri açısından katil balinanın öncelikli tür olduğunu çünkü en büyük deniz yırtıcılarından biri olarak çok yüksek miktarda kimyasal maddeye

maruz kaldıklarını söyledi.

Haber Yayın Tarihi: 18.01.2020 09:34 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

2 yaşındaki kızını küvette boğarak öldüren cani anneye 18 yıl hapis cezası Öfkeli adam 'Duam kabul olmadı' deyip kilisedeki Meryem Ana tablosunu kırdı Hayranı olduğu şarkıcıya özenip gözlerine dövme yaptıran 25 yaşındaki genç kız kör oldu! Survivor'da yarışmacıyla yakınlaşan Ivana Icardi'nin görüntüleri olay oldu Bu fotoğrafa çok dikkatli bakın, kayalıklara gizlenen leoparı kimse bulamıyor!