Tuz bataklığında bulunan 5 metrelik canavarın midesinden çıkanlar şoke etti! - Son Dakika

Tuz bataklığında bulunan 5 metrelik canavarın midesinden çıkanlar şoke etti!

18.01.2020 09:34

İngiltere'nin doğu kıyısındaki bir tuz bataklığında bulunan 5 metrelik devasa balinanın midesinden çıkanlar şaşkınlık yarattı.

1
İngiltere'nin doğu kıyısında Lincolnshire ve Norfolk arasındaki tuz bataklıklarında 5 metrelik 'orca' ismiyle bilinen katil balina bulundu.
2
20 yıldır ilk defa görülen katil balinanın midesinden plastik materyaller çıktı.

3
5 metrelik genç katil balinayı inceleyen uzmanlar, midedeki plastiğin muhtemelen hayvanın ölüm sebebi olmadığını düşünüyor.

4
5 metrelik genç katil balinayı inceleyen uzmanlar midedeki plastiğin muhtemelen hayvanın ölüm sebebi olmadığını düşünüyor.

5
1990 yılından bu yana 4 katil balina bulundu!
1990 yılından bu yana 4 katil balina bulundu!
Kıyıya vuran memeli deniz hayvanlarını incelemekle görevli uzman kuruluş (CSIP), İngiltere ve Galler sahillerine 1990 yılından bu yana yalnızca 4 katil balinanın vurduğunu hatırlattı.
6
Haftalarca önce ölmüş olduğu anlaşılan ve bu yüzden bedeni bozulmaya uğrayan katil balinanın iç organlarından incelenmek üzere örnekler alındı.

7
Uzmanlar, koruma projeleri açısından katil balinanın öncelikli tür olduğunu çünkü en büyük deniz yırtıcılarından biri olarak çok yüksek miktarda kimyasal maddeye

maruz kaldıklarını söyledi.

Son Dakika Tuz bataklığında bulunan 5 metrelik canavarın midesinden çıkanlar şoke etti! - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti