Tuz Gölü'nün Eşsiz Güzelliği ‘Salt Tuz' Sergisinde - Son Dakika

Tuz Gölü'nün Eşsiz Güzelliği ‘Salt Tuz' Sergisinde

1
Salt Tuz fotoğraf sergisi, 01-19 Kasım 2016 tarihleri arasında sanatseverlerle buluşuyor.
Salt Tuz fotoğraf sergisi, 01-19 Kasım 2016 tarihleri arasında sanatseverlerle buluşuyor.
Yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan Tuz Gölü'ne dikkatleri çekmek isteyen fotoğraf sanatçıları, Salih Güler'in rehberliğinde 2013 yılından bu yana farklı zamanlarda çektikleri fotoğrafları sergiliyor. Salt Tuz temalı sergi, 01-19 Kasım 2016 tarihleri arasında FMV Galeri Işık Teşvikiye'de ziyarete açık olacak.

2
Emre Yazıcı'nın da yer aldığı Salt Tuz karma fotoğraf sergisinde, 12 yaşındaki oğlu Alp Yazıcı'nın da bir fotoğrafı sergilenecek. Sergide satışa sunulan fotoğraflardan elde edilen gelirle öğrencilere eğitim bursu sağlanacak.

3
Salt Tuz karma fotoğraf sergisi Emre Yazıcı'nın yer aldığı 4'üncü sergi. Emre Yazıcı, “Yollarda” temasıyla ilk kişisel sergisini bu yılın başında Olympus Galeri'de gerçekleştirmişti. 12 yaşından bu yana fotoğrafçılıkla ilgilendiğini kaydeden Yazıcı, özellikle seyahat, sokak ve portre fotoğrafçılığına odaklandığını belirtiyor.

4
5
6

Haber Yayın Tarihi: 26.10.2016 15:35

Son Dakika Tuz Gölü'nün Eşsiz Güzelliği ‘Salt Tuz' Sergisinde - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir çocuk annesi öğretmen, 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu