Tuzda Balık İngiliz Aileyi Yaktı - Son Dakika

Tuzda Balık İngiliz Aileyi Yaktı

14.07.2012 10:27

1
Daily Mirror gazetesinin haberine göre iki kızıyla birlikte evlilik yıldönümlerini kutlamaya bir restorana giden Tony Barr (42) - Kirsty Barr (35) çifti, tuzda balık sipariş etti. Garson, masaya getirilen tuzda balık tabağında şov yaparken 'flambe' yöntemiyle çıkarmak istedi. Ancak bu sırada elinde yanıcı sıvının bulunduğu şişe patladı.
2
Eli yanan garson, o telaşla alkolü ve alevi ailenin üstüne doğru attı. 5 yaşındaki Jessica (15), kardeşi Rosie'yi (2) zor da olsa kurtarırken, Tony-Kirsty Barr çifti alevlerin içinde kaldı.
3
Kirsty Barr, "Kötü bir rüya gibiydi" derken "Her ne kadar aptal adamın teki olduğunu düşünsem de bunu yapan kişiye kızgın değilim. Eminim çok kötü hissediyordur" diye konuştu. Çift, "Yangın sizin yüzünüzden çıktı" diyen restoran yetkililerini dava etmeye hazırlanıyor.
4
5

Son Dakika Tuzda Balık İngiliz Aileyi Yaktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor