Tuzda Balık İngiliz Aileyi Yaktı - Son Dakika

Tuzda Balık İngiliz Aileyi Yaktı

8 yıl önce

1
Daily Mirror gazetesinin haberine göre iki kızıyla birlikte evlilik yıldönümlerini kutlamaya bir restorana giden Tony Barr (42) - Kirsty Barr (35) çifti, tuzda balık sipariş etti. Garson, masaya getirilen tuzda balık tabağında şov yaparken 'flambe' yöntemiyle çıkarmak istedi. Ancak bu sırada elinde yanıcı sıvının bulunduğu şişe patladı.
2
Eli yanan garson, o telaşla alkolü ve alevi ailenin üstüne doğru attı. 5 yaşındaki Jessica (15), kardeşi Rosie'yi (2) zor da olsa kurtarırken, Tony-Kirsty Barr çifti alevlerin içinde kaldı.
3
Kirsty Barr, "Kötü bir rüya gibiydi" derken "Her ne kadar aptal adamın teki olduğunu düşünsem de bunu yapan kişiye kızgın değilim. Eminim çok kötü hissediyordur" diye konuştu. Çift, "Yangın sizin yüzünüzden çıktı" diyen restoran yetkililerini dava etmeye hazırlanıyor.
4
5

Haber Yayın Tarihi: 14.07.2012 10:27 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş Ölümcül aşk üçgeni! Okul müdiresi eski aşkının eşini 6 yerinden bıçaklattı Karma Astrolog Aysun Köşker Koç'tan, 20-26 Ocak haftalık burç yorumları

Son Dakika Haberleri