TV yıldızı Megan Barton Hanson 'Sizin gözünüzde nasıl göründüğümü merak ediyorum' diyerek çıplak pozunu paylaştı - Son Dakika

TV yıldızı Megan Barton Hanson 'Sizin gözünüzde nasıl göründüğümü merak ediyorum' diyerek çıplak pozunu paylaştı

20.09.2020 16:48

Aşk Adası programıyla adını duyuran İngiliz televizyon yıldızı Megan Barton Hanson, "Sizin gözünüzde nasıl göründüğümü merak ediyorum" diyerek yarı çıplak fotoğrafını sansürsüz paylaştı.

1
Arkadaşları ile beraber Muğla Fethiye'ye gelen 26 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı Megan Barton Hanson, üzerine kot bir ceket alarak çıplak poz verdi. Megan fotoğrafı "Sizin gözünüzde nasıl göründüğümü merak ediyorum" başlığı ile paylaştı.

2
Türkiye'deki tatilinde hayatının en güzel anlarını yaşayan Megan, gece arkadaşları ile beraber bir barda eğlendikten sonra kaldıkları otele geri dönüp içi köpük olan küvete girip oyun oynadılar.
3
Küvette köpükler ile eğlendiklerini anın fotoğrafını çeken arkadaşı o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

4
Öte yandan Megan ve İngiliz şarkıcı geçe Chelcee Grimes ile altı haftalık bir ilişki yaşamış sonra ilişkilerini bitirmişlerdi.
5
Tekrar barıştıkları iddialarından bir kaç gün sonra ikili otelde beraber eğlendi. Çifte yakın bir kaynak, ikilinin bir birlerini çok sevdiklerini ama ilişkilerinde yavaş ilerlediklerini söyledi.
6
Bu sene içinde ikinci kez Türkiye'ye gelen Meghan Ağustos ayında İstanbul'a dişlerini yaptırmak için gelmişti.
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika TV yıldızı Megan Barton Hanson 'Sizin gözünüzde nasıl göründüğümü merak ediyorum' diyerek çıplak pozunu paylaştı - Son Dakika

YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı