TV Yıldızını Cep Telefonu Ele Verdi - Son Dakika

TV Yıldızını Cep Telefonu Ele Verdi

3 yıl önce

1
Gösteri dünyasının ünlüleri gerçek hayatta bile kusursuz görünmek için ellerinden geleni yapıyor ama bazen küçücük hataları onları ele veriyor ve eleştiri bombardımanına tutuluyorlar. Bunun son örneklerinden birini de İngiliz TV yıldızı Charlotte Crosby sergiledi. Crosby, basen bölgesinin ve bacaklarının olduğundan daha ince görünmesi için cep telefonundaki bir uygulamayla buralara rötuş yaptı.

2
Takipçileri kanepenin üzerinde normalden farklı olarak kıvrımlı bir şekilde duran cep telefonunu görünce işin aslını fark etti.


Hatayı gözden kaçırıp fotoğrafı Instagram sayfasında paylaşan Crosby'yi takipçileri eleştiri yağmuruna tuttu.

3
Bazı takipçileri "Sen zaten güzelsin, bırak oralar da olduğu gibi kalsın" diye yorum yaparken bazıları işi biraz daha ileriye götürüp "Neden bizi kandırıyorsun? Siz böyle yaptıkça genç kızlar da size benzemek için aç geziyorlar. Genç kuşaklara kötü örnek oluyorsunuz" şeklinde yorumlar yazdı.


4
Bazıları da var ki photoshopta adeta çığır açarak fotoğrafı yoktan var ediyor. Peki ya o çok beğendiğiniz bazı fotoğrafların aslında nasıl göründüğünü merak ediyor musunuz...

5
İşte onca "süslemenin" ardındaki gerçek...
 İşte onca süslemenin ardındaki gerçek...
6
7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 12.03.2017 12:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Buz hokeyinin kalça kraliçesi Andreja Rituper, Ferrari benzetmesiyle olay oldu! Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı Aldatılan kadından görülmemiş intikam! Kocasının cinsel organına civata somonu taktı Hababam Sınıfı'nda Damat Ferit'in çocuk sahnesindeki hata yıllar sonra fark edildi! Göğüs silikonu ters dönüp patlayan modelden genç kızlara uyarı: 25'ten önce sakın yaptırmayın!

Son Dakika Haberleri