TV Yıldızını Cep Telefonu Ele Verdi - Son Dakika

TV Yıldızını Cep Telefonu Ele Verdi

12.03.2017 12:17

1
Gösteri dünyasının ünlüleri gerçek hayatta bile kusursuz görünmek için ellerinden geleni yapıyor ama bazen küçücük hataları onları ele veriyor ve eleştiri bombardımanına tutuluyorlar. Bunun son örneklerinden birini de İngiliz TV yıldızı Charlotte Crosby sergiledi. Crosby, basen bölgesinin ve bacaklarının olduğundan daha ince görünmesi için cep telefonundaki bir uygulamayla buralara rötuş yaptı.

2
Takipçileri kanepenin üzerinde normalden farklı olarak kıvrımlı bir şekilde duran cep telefonunu görünce işin aslını fark etti.

Hatayı gözden kaçırıp fotoğrafı Instagram sayfasında paylaşan Crosby'yi takipçileri eleştiri yağmuruna tuttu.

3
Bazı takipçileri "Sen zaten güzelsin, bırak oralar da olduğu gibi kalsın" diye yorum yaparken bazıları işi biraz daha ileriye götürüp "Neden bizi kandırıyorsun? Siz böyle yaptıkça genç kızlar da size benzemek için aç geziyorlar. Genç kuşaklara kötü örnek oluyorsunuz" şeklinde yorumlar yazdı.

4
Bazıları da var ki photoshopta adeta çığır açarak fotoğrafı yoktan var ediyor. Peki ya o çok beğendiğiniz bazı fotoğrafların aslında nasıl göründüğünü merak ediyor musunuz...

5
İşte onca "süslemenin" ardındaki gerçek...
 İşte onca süslemenin ardındaki gerçek...
6
7
8
9
10

Son Dakika TV Yıldızını Cep Telefonu Ele Verdi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor