Twitter'da Kupa Geyikleri - Son Dakika

Twitter'da Kupa Geyikleri

16.05.2012 22:53

1
İşte sosyal paylaşım sitelerinde Türkiye Kupası hakkında yapılan yorumlar...
2
@FamouSGG Fenerbahçe'nin üzerindeki Mersin İdman Yurdu laneti bu sene kalkmıştır. Süper Kupa maçı için sabırsızlanıyorum.
3
@umutakcam Fenerbahçe Türkiye Kupası'nı alıyor, ben de dahil 37.552.835 kişi ilk kez Fenerbahçe'yi Türkiye Kupasını kaldırırken gördü.
4
@h_avine Real'in Barça'yı yenmesi, Messi'nin penaltı kaçırması, Real-Barça'nın Şampiyonlar Ligi'nden elenmesi... Bunlar Fenerbahçe'nin kupayı alacağının göstergesiydi.
5
@Sehhnaz Son Dakika: Ankara'da Fenerbahçe'nin Türkiye Kupası'nı kazandığını öğrenen Sadri Şener, o kupa bizim hakkımız kupamızı istiyoruz dedi!!!
6
@smmutlu Fenerbahçe'yi değil de Alex'i tebrik ederim o olmasaydı bi 30 sene daha beklerlerdi.
7
@koraypekozkay Fenerbahçe'nin Türkiye Kupası almasını anormal bulanlar... Hayatta her şey olur... Galatasaray bile Kadıköy'de puan alıyo, bu ne ki.
8
@serrayld Maçı kaydedin hemen. Arşivlere alın. Saklayın. Print alın. Caps alın bi şey yapın. Fenerbahçe Türkiye Kupası alıyor. Mucizeeeee!!!!!!
9
@CanbazFatih Fenerbahçe'nin kupayı alması kesinleşince, kullanma kılavuzu verileceği açıklandı.
10
@CanselKemiksiz Fenerbahçe kupayı aldı. Hala Mayalara inanmayan var mı?
11
@tahamanj 29 yıl sonra Türkiye Kupası'nı kazanan Fenerbahçe'yi tebrik ederim. Kaç nesli eziyetten kurtardılar, doyasıya kutlamak hakları.

Son Dakika Twitter'da Kupa Geyikleri - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu