Twitter'da Nokia'dan İnciler - Son Dakika

Twitter'da Nokia'dan İnciler

Son zamanlarda sosyal medyanın en hızlı teknoloji markalarından olan Nokia, Twitter'da yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin dikkatini çekmeye...

1

Son zamanlarda sosyal medyanın en hızlı teknoloji markalarından olan Nokia, Twitter'da yaptığı paylaşımlarla takipçilerinin dikkatini çekmeye devam ediyor. Daha evvel yaptığımız birkaç haberde, Nokia'nın diğer teknoloji firmalarına yaptığı söz etmiştik. Şimdi ise, dikkat çekici bazı paylaşımlarını sizlere sunmak istiyoruz. Tabii ki siz de henüz görmediyseniz.Kaynak :
2

Zoom, Lumia 1020 ile yeniden keşfedildi


AlbertJelica isimli bir kullanıcının Instagram'da paylaştığı, Nokia'nın da Twitter'da yer verdiği bu fotoğraf, Lumia 1020 ile çekildi ve ilk etapta görünmeyip de zoom yapılınca en ince detayların bile ortaya çıkabileceğini gösteriyor.


3

Bir telefondan da öte, 3310


Bir hindistan cevizini nasıl açarsınız? Nokia'nın size sunduğu çözüm önerisi, efsanevi telefonu 3310'dan başkası değil. Tabii ki cihazın sağlamlığına da dikkat çekmek istemiş.

4

Kuşlar, her yerde kızgın


Son yılların en popüler eğlence markalarından bir tanesi de şüphesiz ki Angry Birds. Peki bu oyunun Nokia 3310'da olmaması düşünülebilir mi? Belki evet, ama Nokia'nın da size bir cevabı var...

5

Artık not tutmak bile başka


Akıllı cihazlar olmadan önce, kağıt ve kalemle not tutardık, çoğu kez anlatılanları yetiştiremeyenlerimiz ve daha sonra arkadaşlarımızın notlarından faydalanmak istediğimiz de olmuştur. Bu fotoğraflar da not tutma alışkanlıklarındaki değişimi gösteriyor bir nevi.

6

Nokia, Finlandiya'nın bağımsızlığından daha yaşlı


Nokia, birçoğumuzun bildiği üzere Finli bir teknoloji şirketi ve 1865 yılından beri faaliyetlerini sürdürüyor. Finlandiya ise, 1917 yılında bağımsızlığını ilan etmişti. Bu resim, "Bağımsızlık Günü" şerefine Twitter'da paylaşılmıştı.

7

Smiley işte


İlk emoji, 1995 yılında Japonya'da gönderilmiş ve bir kalpmiş. Smiley de diyebiliriz aslında. En popüler emojiler arasında, flört sırasında sıklıkla kullanılan öpücük de bulunuyormuş.

Haber Yayın Tarihi: 22.12.2013 13:29

Son Dakika Twitter'da Nokia'dan İnciler - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir çocuk annesi öğretmen, 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Estetik operasyonundan sonra göğüs uçları düşen genç kadının, insan eti yiyen bakteri kaptığı tespit edildi Sefalet içinde yaşadığı iddia edilen Harika Avcı sessizliğini bozdu Mimar Sinan'ın kalfası inşa etti, 600 yıldır durmadan dönüyor Kylie Jenner, eski halini paylaşan Kim Kardashian'a tepki gösterdi: Hemen sil bunu