Üç böreği birden yemeye çalışan genç hemşire boğularak öldü - Son Dakika

Üç böreği birden yemeye çalışan genç hemşire boğularak öldü

17.02.2020 17:25

Rusya'nın başkenti Moskova'da bir barda yemek yeme yarışmasına katılan 23 yaşındaki hemşire Alexandra Yudina, üç kabak böreğini arka arkaya ağzına sıkıştırınca boğularak hayatını kaybetti.

1
Hayatını kaybeden Alexandra'nın babası kızının kanser olup olmadığı ile ilgili bir açıklama yapmadı.
2
Rusya'da yaşayan hemşire Alexandra Yudina, eğlenmek için bara gitti fakat genç kızın gecesi faciayla bitti.

3
Alexandra'nın yemek yeme yarışmasına katılma gibi bir planı yoktu ancak barda yarışmanın yapıldığını görünce katılmaya karar verdi.
4
Yarışma sırasında rakiplerini geçmek için tabakta bulunan 3 adet böreği ağzına sıkıştıran hemşire bir süre sonra nefes alamayıp yere yığıldı.

5
Bardaki insanların çağırdığı ambulans olay yerine geldi ama genç hemşire tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

6
Hayatını kaybeden Alexandra'nın bir arkadaşı, Alexandra'ya altı ay önce kan kanseri teşhisi konulduğu bu yüzden Alexandra'nın kısa sürede öleceğini bildiğini bu nedenle eğlenebildiği kadar eğlenmek istediğini söylediğini belirtti.

7
8
9

Son Dakika Üç böreği birden yemeye çalışan genç hemşire boğularak öldü - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden