Üç böreği birden yemeye çalışan genç hemşire boğularak öldü - Son Dakika

Üç böreği birden yemeye çalışan genç hemşire boğularak öldü

2 ay önce

Rusya'nın başkenti Moskova'da bir barda yemek yeme yarışmasına katılan 23 yaşındaki hemşire Alexandra Yudina, üç kabak böreğini arka arkaya ağzına sıkıştırınca boğularak hayatını kaybetti.

1
Hayatını kaybeden Alexandra'nın babası kızının kanser olup olmadığı ile ilgili bir açıklama yapmadı.
2
Rusya'da yaşayan hemşire Alexandra Yudina, eğlenmek için bara gitti fakat genç kızın gecesi faciayla bitti.

3
Alexandra'nın yemek yeme yarışmasına katılma gibi bir planı yoktu ancak barda yarışmanın yapıldığını görünce katılmaya karar verdi.
4
Yarışma sırasında rakiplerini geçmek için tabakta bulunan 3 adet böreği ağzına sıkıştıran hemşire bir süre sonra nefes alamayıp yere yığıldı.

5
Bardaki insanların çağırdığı ambulans olay yerine geldi ama genç hemşire tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

6
Hayatını kaybeden Alexandra'nın bir arkadaşı, Alexandra'ya altı ay önce kan kanseri teşhisi konulduğu bu yüzden Alexandra'nın kısa sürede öleceğini bildiğini bu nedenle eğlenebildiği kadar eğlenmek istediğini söylediğini belirtti.

7
8
9


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Survivor'da Yasin'le Evrim'in sürpriz yakınlaşması! Yeni bir aşk mı doğuyor? Koronavirüs cinsel ilişki yoluyla bulaşır mı? İşte bu konuda dikkat edilmesi gerekenler Ünlü futbolcu Graziano Pelle'nin model sevgilisinden yürek hoplatan karantina pozları Büyük travma! İtalya'da koronavirüsten ölenlerin tabutunun üzerine kıyafetleri konularak tören yapılıyor Yıldız şarkıcı Rihanna, koronavirüs kapan sporcuyla dalga geçti