Üç hafta önce evlendiği eşini aldatan şarkıcı MC Kevin'in feci sonu! Balkondan kaçayım derken yere çakıldı - Son Dakika

Üç hafta önce evlendiği eşini aldatan şarkıcı MC Kevin'in feci sonu! Balkondan kaçayım derken yere çakıldı

20.05.2021 14:42

Mc Kevin adıyla bilinen 23 yaşındaki Brezilyalı ünlü funk şarkıcısı, 3 hafta önce evlendiği eşini aldattı, yakalanmamak için otel odasından kaçmaya çalışırken balkondan düşerek hayatını kaybetti. Şarkıcının balkona çıkmasına neden olan olayın ise karısı ile hiçbir alakasının olmadığı anlaşıldı.

1
Brezilya, ünlü şarkıcı MC Kevin'in ölümü ile biten yasak aşk skandalını konuşuyor. Yeni evli Brezilyalı şarkıcı otelde eşini aldatırken, yakalanma korkusu ile balkona çıktı ve buradan düşerek feci şekilde can verdi.
2
İddialara göre Bueno, Rio De Janeiro'da kaldığı otele arkadaşı Victor Fontenelle ile birlikte 26 yaşındaki model Bianca Domingues'i davet etti.

3
Bueno ve Fontenelle burada Domingues'le birlikte oldu. İlerleyen saatlerde odanın kapısı çalınırken, Bueno çiçeği burnunda eşinin geldiğini düşündü.
4
Şarkıcı beşinci kattaki balkondan aşağıdaki kata inmeye çalıştı. Ancak filmlerde görmeye alışkın olduğumuz bu sahne gerçek hayatta feci bir şekilde son buldu.
5
23 yaşındaki şarkıcı bu esnada dengesini kaybetti ve yere çakıldı. Görgü tanıkları 5'inci kattan düşen şarkıcının nefes almaya devam ettiğini açıkladı.
6
Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen MC Kevin kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
7
Hastaneden yapılan açıklamada düşme ile oluşan hasarın yanı sıra şarkıcının kalp krizi geçirdiği bilgisine de yer verildi.

8
Şarkıcının balkona çıkmasına neden olan olayın ise karısı ile hiçbir alakasının olmadığı anlaşıldı. Odaya girmeye çalışan kişinin şarkıcının iş arkadaşı olduğu ortaya çıktı.
9
Brezilyalı şarkıcı sadece üç hafta önce Tulum'da 33 yaşındaki ceza avukatı Deolane Bezerr ile evlenmişti. Dünya basını, olay sonrası şarkıcının eşi Deolane Bezerr ile 'eskort' olarak çalıştığı ileri sürülen Domingues'in yumruklaşıp polisler tarafından ayrıldıkları belirtildi.

YORUMLAR (12)
  • Bizim Millet: Ne tuhaf millet inanın çoğu erkeğin parası olsun bu adamdan beter olur her gün birkaç tane böyle haber okuruz Erkeğim) ama gerçek bu. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • Çağdaş dindoş: Bu zina yapanlarda böyle geberse diyecem ama allah merhametli haddi aşamayız 100 deynek vurun diyo zinacılara öyle olsun ozaman Cevap Yaz 5 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Üç hafta önce evlendiği eşini aldatan şarkıcı MC Kevin'in feci sonu! Balkondan kaçayım derken yere çakıldı - Son Dakika


Advertisement