Üç Kız Kardeş Ölüme Kulaç Attı - Son Dakika

Üç Kız Kardeş Ölüme Kulaç Attı

07.07.2012 15:49

1
Yaz sıcaklarının bastırması ile birlikte boğulma vakalarında da doğal olarak gözle görülür bir artış başladı. İstanbul'un Eyüp ilçesi Ağaçlı köyü mevkii'nden yasak olmasına rağmen denize giren 3 kız kardeş boğuldu.
2
3 kız kardeşin boğulduğu mevkiiye giden basın mensupları, ölümlere rağmen aynı yerden çok sayıda kişinin denize girmeye devam ettiğini gördü.
3
Maden alanı olduğu ve kum çekildiği kaydedilen alanda, denize girmenin yasak olduğunu belirten uyarı levhaları dikkat çekti.
4
Jandarma ekipleri geçtiğimiz yıl denizden kum çekilen bölgede 12 kişinin öldüğünü,tüm kıyı şeridi boyunca ise 27 kişinin boğularak yaşamını yitirdiğini söylediler.

5

Son Dakika Üç Kız Kardeş Ölüme Kulaç Attı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor