Üç Kız Kardeş Ölüme Kulaç Attı - Son Dakika

Üç Kız Kardeş Ölüme Kulaç Attı

8 yıl önce

1
Yaz sıcaklarının bastırması ile birlikte boğulma vakalarında da doğal olarak gözle görülür bir artış başladı. İstanbul'un Eyüp ilçesi Ağaçlı köyü mevkii'nden yasak olmasına rağmen denize giren 3 kız kardeş boğuldu.
2
3 kız kardeşin boğulduğu mevkiiye giden basın mensupları, ölümlere rağmen aynı yerden çok sayıda kişinin denize girmeye devam ettiğini gördü.
3
Maden alanı olduğu ve kum çekildiği kaydedilen alanda, denize girmenin yasak olduğunu belirten uyarı levhaları dikkat çekti.
4
Jandarma ekipleri geçtiğimiz yıl denizden kum çekilen bölgede 12 kişinin öldüğünü,tüm kıyı şeridi boyunca ise 27 kişinin boğularak yaşamını yitirdiğini söylediler.

5

Haber Yayın Tarihi: 07.07.2012 03:49 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bilim insanları ineklerin kendi aralarında konuştuklarını ileri sürdü Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan makas aldı! Alman kurduyla fotoğraf çekilmek isteyen genç kız, bu pozdan 1 dakika sonra felaketi yaşadı! 20 yaşındaki eşcinsel kıza sokak ortasında saldırı! Kanlar içinde kaldı Hayatından şüphe edilen 63 yaşındaki adamın cesedi evindeki çöp yığınının içinden çıktı!

Son Dakika Haberleri