Son Dakika Haberleri: Uçağın Arkasına Geçen Çift Yaptıkları Hareketle Herkesi Şoke Etti!

Uçağın Arkasına Geçen Çift Yaptıkları Hareketle Herkesi Şoke Etti!

4 ay önce

Bir uçak yolculuğunda başınıza gelen en ilginç olay neydi? Geçtiğimiz gün bir çift, uzun süre aynı pozisyonda oturmaktan bunalmış olacak ki uçağın arkasına geçip yoga yaptı.

1
ABD'de bir uçakta kaydedilen görüntüler herkesi şoke etti. Yolculuk sırasında uçağın arkasına geçen çift yaptıkları hareketlerle ortalığı ayağa kaldırdı.
2
Saatler süren uçak yolculukları kimi zaman bir hayli can sıkıcı olabiliyor. Duruş bozukluğu ve eklemlerde çeşitli ağrılara sebebiyet veren bu durumun üstesinden gelmek isteyen bir çiftin yaptığı hareketler ise uçakta bulunan herkesi şaşkına çevirdi. Bir yolculuk sırasında uçağın arka tarafına geçen çift kimsenin kendilerini görmediğini sandığı bir sırada yoga yapmaya başladı. Genç çift özellikle karın kaslarını çalıştıran hareketleri yaparak birbirlerini kaldırmaya ve bir akış yapmaya başladı.
3
Havada parendeler atan çiftin bu görüntüleri sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı. Fakat çiftin yaptığı hareketler sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Yolcular uyuklarken çekilen görüntüleri izleyen sosyal medya kullanıcıları, "Bunlar sirk palyaçosu herhalde. Bu insanlar ilgi için her şeyi yapar" yorumunu yaparken, diğerleri de bu çekimin planlı olarak yapıldığını öne sürdü. Bazı sosyal medya kullanıcıları ismi açıklanmayan yogacıların esneme hareketlerinin güzel ve faydalı olduğunu söyledi.
4

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ateşli Şarkıcıdan Olay Paylaşım: Aman Tanrım, Yanlış Beden Sütyen Takıyormuşum! Resmen Nefes Kesiyor! Şeyma, Acun'a Nispet Yapmaya Doyamadı Savaşa Katılmak İçin Erkek Kılığına Girdi, Ordunun Cephanesini Montunda Sakladı! Fotoğraftaki Kurdeleli Genç Kız, Şimdilerde Milyonların Tanıdığı Bir Yıldız! Babası Cinsel İstismarla Suçlanmıştı, Kameralardan Kaçma Yöntemi Pes Dedirtti!