Uçağını Beklerken Doğum Yaptı - Son Dakika

Uçağını Beklerken Doğum Yaptı

20.08.2010 10:55

1
Riyad'a gitmek için Atatürk Havalimanı'nda ailesiyle uçağının kalkış saatini bekleyen Arap kökenli hamile Latifah Sultani Alrayes adlı yolcu, doğum sancısı başlayınca kaldırıldığı hastanede bir kız çocuğu dünyaya getirdi.
2
Eşi İbrahim Alrayes(30) ve bedensel özürlü oğlu Mohammed Alrayes(8) ile Prag'tan Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'a gitmek için Türk Hava Yolları'nın (THY) tarifeli uçağıyla 18:00 sıraları İstanbul'a gelen 9 aylık hamile Latifa Sultani Alrayes'in Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Transit Salonu'nda doğum sancısı başladı.
3
215 no'lu kapıda 21:45'te kalkacak olan uçaklarını bekledikleri esnada aniden bastıran doğum sancısı nedeniyle yürüyemez hale gelen Latifa için olay yerine havalimanı sağlık ekipleri çağrıldı.
4
Sağlık ekiplerinin muayenesinden sonra hamile kadın, Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada bir kız çocuğu dünyaya getiren annenin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, bebek yoğun bakım ünitesine alındı. Eşinin doğum yaptığı haberini alan ve ikinci kez baba olan İbrahim Alrayes, oğlu Mohammed ile birlikte THY görevlileri tarafından bir otele yerleştirildi.
5
6
7
8
9
10

Son Dakika Uçağını Beklerken Doğum Yaptı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Evinde esen gizemli rüzgarın peşine düşen kadın, banyosundaki aynayı kaldırdığında hayatının şokunu yaşadı Polisliği bırakan genç kadın, çıplak fotoğraflarını satarak 13 milyon TL kazandı Günden güne eriyor! Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın son hali korkuttu Rapunzel'e meydan okuyor! 15 yıldır saçlarına makas değdirmedi Su üstünde yürüyen sihirbaz kendini ifşa etti! Yaptığı hile şeytanın bile aklına gelmez