Uçak Düğün Arabasını Biçti - Son Dakika

Uçak Düğün Arabasını Biçti

5 yıl önce

1
İngiltere'nin güneyindeki Brighton kentinde meydana gelen havacılık kazası sonrası bilanço daha net biçimde ortaya çıktı. Shoreham Havacılık Şovu kapsamında gerçekleştirilen bir gösteri uçuşunda yaşanan kazada, Hawker Hunter tipi savaş uçağı otoyola çakılmıştı. Gelen yeni bilgilere göre ilk belirlemelerde 7 olan ölü sayısı 11'e yükseldi.


2
Andy Hill isimli tecrübeli pilotla beraber 14 kişinin yaralandığı kazada ölenler arasında Matthew Grimstone ve Jacob Schilt isimli profesyonel futbolcuların da bulunduğu ortaya çıktı. Bununla beraber, kaza sonrası savaş alanına dönen otoyolda düğün için hazırlanmış klasik bir limuzinin bulunuduğu da görülüyor. Limuzinin düğün töreni öncesi gelin ve damadı almak üzere yola çıktığı belirtilirken, aracın şoförünün durumuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.


3

Kazaya rağmen evlendiler!/

Savaş uçağının düştüğü yolda seyretmekte olan Daimler marka klasik aracın Rebecca ve Rajendran Asekaran isimli çifti almak için yola çıktığı öğrenildi. Bekledikleri aracın gelmemesine rağmen düğün programına devam eden çift, kazanın fotoğraflarında kendi limuzinlerini görünce büyük şok yaşadı.

4
İki uçak daha çarpıştı/

İsviçre'de dün gerçekleşen başka bir havacılık kazasında ise yini bir gösteri uçuşu gerçekleştiren iki uçak havada çarpıştı. Üçlü bir grup halinde uçan uçaklardan ikisinin karıştığı kaza sonrası bir pilot paraşütle atlayarak kurtulurken ilk belirlemelere göre diğer pilot hayatını kaybetti.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Haber Yayın Tarihi: 27.08.2015 03:55 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Selena Gomez'den, eski sevgilisi Justin Bieber hakkında olay itiraf: İlişki boyunca tacize uğradım! İşte Benim Stilim'in Bahar Candan'ı, estetikten nasibini aldı! Yüzünü gören gözlerine inanamıyor 16 yaşındaki YouTuber, milyon dolarlık malikane satın aldı! Günlük kazancı dudak uçuklatıyor Koala, yılan, kedi ne bulsalar yiyorlar! İşte katil hastalık koronavirüsün yayıldığı pazardan kareler Bu uygulama hayat kurtarıyor! İnternet olmasa bile kesintisiz iletişim sağlıyor

Son Dakika Haberleri