Uçak Nehirden Böyle Çıkarıldı - Son Dakika

Uçak Nehirden Böyle Çıkarıldı

11 yıl önce

1
Kalkışından kısa bir süre sonra Hudson Nehri'ne zorunlu iniş yapan uçağın nehirden çıkarılması için yetkililer seferber oldu.
2
Geçtiğimiz perşembe günü nehre indirilerek 155 yolcusu kurtulan US Airways havayollarına ait Airbus 320 dün gece vinçler yardımıyla nehirden çıkarıldı.
3
İki motoru arızalandıktan sonra nehre mucizevi bir iniş yaparak bütün yolcularını burunları bile kanamadan kurtaran pilot, ABD'de kahraman ilan edilmişti.
4
New York La Guardia Havaalanı'ndan Kuzey Carolina eyaletindeki Charlotte kentine gitmekte olan Airbus 320 tipi uçak, kalkıştan birkaç dakika sonra kuş sürüsüyle çarpışmış, motoru bozulan uçak, New Jersey ve Manhattan arasındaki Hudson Nehri'ne düşmüştü.
5
Kahraman pilot Chesley B.Sullunberger George Bush ve Barack Obama tarafından telefonla aranarak, tebrik edilmişti.
6
Kara kutusu bulunarak incelemeye alınan uçak, zarar görmeden nehirden çıkarılması için büyük çaba harcandı. İşte o kareler
7
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 18.01.2009 04:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel oyuncu Bella Thorne, sokak ortasında bikiniyle gezip yaprakları süpürdü! Kurşun dizisinin Tomris'i derin göğüs dekoltesiyle takipçilerini şaşı etti! Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları Noel kutlamaları sokaklara taştı! Alkolün etkisiyle kendinden geçen İngilizlerden ilginç kareler Yılbaşı kapı süsünün içinden çıkan şey şoke etti! Görenin midesi kalkıyor