Uçakta Battaniye Altındaki Rezaleti İfşa Eden Kadın Yolcuya Verilen Tepki Şoke Etti - Son Dakika

Uçakta Battaniye Altındaki Rezaleti İfşa Eden Kadın Yolcuya Verilen Tepki Şoke Etti

23.07.2018 14:34

İngiltere'den ABD'ye giden uçakta, yanında oturan adamın cinsel tatmin görüntüsüyle sarsılan kadın, şikayette bulunduğu uçak çalışanlarının kendisiyle alay eder gibi verdikleri cevap karşısında bir şok daha yaşadı.

1
26 yaşındaki kadın yolcu Genevieve Pascolla, İngiltere'den ABD'ye gitmek için bindiği United Airlines uçağında şaşkınlık dolu anlar yaşadı.
2
Yanındaki adamın battaniye altında kendini tatmin ettiği anı telefonuyla kaydeden kadın, uçaktaki görevlilere bu videoyu gösterip şikayette bulundu.
3
Uçaktaki çalışanlar, kendisini ve yanındaki kadını başka bir koltuğa yerleştirdi.
4
Uçak görevlileri genç kadına cevap olarak; sapkın erkeğin çok şarap içtiğini ve Genevieve Pascolla yüzünden bunu yapmış olabileceğini söyledi.
5
Bu uygunsuz anları sosyal medyada paylaşan Genevieve Pascolla'nın, serzenişi binlerce kişiye ulaştı. Havayolu şirketi ise, biletin fiyatının yarısını genç kadına iade etmekten başka bir şey yapmadı.

Son Dakika Uçakta Battaniye Altındaki Rezaleti İfşa Eden Kadın Yolcuya Verilen Tepki Şoke Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar