Son Dakika Haberleri: Uçakta Battaniye Altındaki Rezaleti İfşa Eden Kadın Yolcuya Verilen Tepki Şoke Etti

Uçakta Battaniye Altındaki Rezaleti İfşa Eden Kadın Yolcuya Verilen Tepki Şoke Etti

2 yıl önce

İngiltere'den ABD'ye giden uçakta, yanında oturan adamın cinsel tatmin görüntüsüyle sarsılan kadın, şikayette bulunduğu uçak çalışanlarının kendisiyle alay eder gibi verdikleri cevap karşısında bir şok daha yaşadı.

1
26 yaşındaki kadın yolcu Genevieve Pascolla, İngiltere'den ABD'ye gitmek için bindiği United Airlines uçağında şaşkınlık dolu anlar yaşadı.
2
Yanındaki adamın battaniye altında kendini tatmin ettiği anı telefonuyla kaydeden kadın, uçaktaki görevlilere bu videoyu gösterip şikayette bulundu.
3
Uçaktaki çalışanlar, kendisini ve yanındaki kadını başka bir koltuğa yerleştirdi.
4
Uçak görevlileri genç kadına cevap olarak; sapkın erkeğin çok şarap içtiğini ve Genevieve Pascolla yüzünden bunu yapmış olabileceğini söyledi.
5
Bu uygunsuz anları sosyal medyada paylaşan Genevieve Pascolla'nın, serzenişi binlerce kişiye ulaştı. Havayolu şirketi ise, biletin fiyatının yarısını genç kadına iade etmekten başka bir şey yapmadı.Haber Yayın Tarihi: 23.07.2018 02:34 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

En çok fidan sahiplenen 20 şehir açıklandı! Bakın ilk sırada hangi il var Trump hakkında skandal iddia! Dedesi genelev patronu çıktı 8 aylık hamile Müge Boz, 'Daha çekici hissediyorum' diyerek iç çamaşırlı poz verdi! Ünlü model mayoyla gezindiği New York caddelerini ateşiyle kasıp kavurdu Karadeniz halkının kabusu oldu! Gören derhal ihbar etsin