Uçakta Uyuyakalan Genç Kadın, Yan Koltuktaki Adamın Cinsel Saldırısına Uğradı! - Son Dakika

Uçakta Uyuyakalan Genç Kadın, Yan Koltuktaki Adamın Cinsel Saldırısına Uğradı!

25.07.2018 16:16

23 yaşındaki kadın, Los Angeles'a giden Delta uçağında uyurken cinsel saldırıya uğradı. Koltuk komşusu olan saldırganı kabin ekibine rapor etmesine rağmen, adam aldırış etmeden uçaktan inip gitti.

1
Moda tasarımcısı Delany Luh adlı yolcu, 16 Haziran'da Chicago'daki bir arkadaşını ziyaretten dönerken, LAX'e giden uçakta uykuya daldığını söyledi. 2 Saat süren uçuşta iki erkek yolcunun arasında oturan kadın, aniden birisinin bacaklarına dokunduğunu hissetti. Luh'a göre, bu yolcu uçakta devamlı içiyordu. "Ne yapmalıyım? Kimi arayayım? Bu gerçekten oldu mu?" diye şoka giren kadın adama durmasını söyleyerek çığlığı bastığında, adam üstüne tırmanmasını istedi.
2
3
4
5
Delaney, Twitter'ında olayla alakalı şunları yazdı; "Uçaktayken uyuyakalmıştım ve uyandığımda sarhoş bir adamın elleri taytımın içindeydi.O an ki şokla panik oldum ve uçuş görevlilerinin olayı fark etmesi için yüksek sesle ağlamaya başladım.

6
7
8

Son Dakika Uçakta Uyuyakalan Genç Kadın, Yan Koltuktaki Adamın Cinsel Saldırısına Uğradı! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı