Uçan Kadın Şaşırttı - Son Dakika

Uçan Kadın Şaşırttı

29.10.2012 11:10

1
Adana'da bir alışveriş merkezinde Kurban Bayramı kutlamaları kapsamında gösteri yapan "Uçan Kadın" izleyenleri şaşırttı.

2
Adana'da bir alışveriş merkezinde, Kurban Bayramı kutlamaları kapsamında gösteri yapan "Uçan Kadın" izleyenleri şaşırttı. Havada resmen asılı kalan kadının bu gösteriyi nasıl yapabildiği tam olarak anlaşılamadı.
3
Kurban Bayramı süresince, pandomim ve parodi şovlarının yanı sıra düzenlenen yarışmalarda hediyeler kazanma fırsatı bulan Optimum Alışveriş Merkezi ziyaretçileri, bu kez "Uçan Kadın"la unutulmaz bir heyecan yaşadı.
4
Havada asılı durabilen ve bilim dünyasını bile şaşkına çeviren Uçan Kadın, havada asılı dururken, izleyenleri hem şaşırdı hem de böylesine nasıl asılı durabildiği konusunda düşündürdü.

Son Dakika Uçan Kadın Şaşırttı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular