Akılalmaz olay! Üçlü ilişki yaşayan gençler, görkemli bir düğünle dünyaevine girecek - Son Dakika

Akılalmaz olay! Üçlü ilişki yaşayan gençler, görkemli bir düğünle dünyaevine girecek

2 ay önce

ABD'de yaşayan Jimmy Silva, ChaCha VaVoom ve Summer Peltier isimli üç genç, niyetlerinin ciddi olduğunu göstermek için evlilik kararı aldıklarını duyurdu.

1
35 yaşındaki Jimmy Silva isimli adam, yedi yıldır aynı anda hem ChaCha VaVoom hem de Summer Peltier ile aşk yaşıyor.
2
Aynı evi paylaşıp aynı yatakta uyuyan üç gençin aşkının başlama öyküsü ise bir hayli ilginç...

3
10 yıldır aşk yaşayan ChaCha ve Jimmy çifti, sonralarda Summer ile tanıştılar ve ilişkilerine renk katmak için üçlü ilişki yaşamaya başladılar.

4
Jimmy isimli adam, geçtiğimiz nisan ayında sevgililerine evlenme teklif ederek bu tuhaf aşkı resmiyete dökmek istedi.

5
Kız arkadaşlarının kendisine 'Evet' yanıtını vermesiyle düğün hazırlıklarına başladığını söyleyen Jimmy, Instagram hesabından takipçileriyle düğün davetiyelerini paylaştı.
6
Düğünlerine bin kişinin katılmak istediğini söyleyen üçlü, imkanlarının kısıtlı olduğunu, bu nedenle davetli listesini 100 kişiyle sınırlı tutmak zorunda kaldıklarını belirtti.


7
8
9
10
11
12

Haber Yayın Tarihi: 15.12.2019 03:03 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi Buz hokeyinin kalça kraliçesi Andreja Rituper, Ferrari benzetmesiyle olay oldu! Donan göl üzerinde hatıra fotoğrafı çektirdiler! Ortaya birbirinden ilginç kareler çıktı Aldatılan kadından görülmemiş intikam! Kocasının cinsel organına civata somonu taktı Hababam Sınıfı'nda Damat Ferit'in çocuk sahnesindeki hata yıllar sonra fark edildi!

Son Dakika Haberleri