Ucube Krizinden Sonra İlk Kez - Son Dakika

Ucube Krizinden Sonra İlk Kez

15.01.2011 16:22

1
Başbakan Erdoğan, 'ucube' diye nitelediği Kars'taki İnsanlık Anıtı için ters düştüğü Kültür Bakanı ile bugün ilk kez bir araya geldi. CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun ''Bakanın artık o koltukta oturmaması gerekir'' sözlerine de ''Başbakan'la aramda kriz yok. CHP kendine baksın'' diye yanıt verdi
2
Başbakan Erdoğan Kars'ta henüz yapımı tamamlanmayan İnsanlık Anıtı'nı çirkin bulmuş ve 'ucube' diye nitelemişti. Daha sonra kameraların karşısına geçen Kültür Bakanı Ertuğrul Günay ise ''Ben de yanındaydım. Başbakan heykele ucube demedi.
3
Heykelin çevresini kastetti'' demişti. Günay'ın bu sözleri bizzat Başbakan Erdoğan tarafından Katar'dan dönüş yolunda yalanlandı. Ve Başbakan 'heykele ucube' dediğini söyledi.
4
Erdoğan'ın kendi ağzıyla Günay'ı yalanlamasından sonra gözler Kültür Bakanı'na çevrildi. CHP lideri Kılıçdaroğlu, ''Ben asıl şimdi merak ediyorum Kültür Bakanı ne yapacak'' dedi.

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç da ''Allah adamı Günay'ın durumuna düşürmesin'' diyerek Kültür Bakanı'nın içinde bulunduğu durumun zorluğuna dikkat çekti.

5
Başbakan'ın açıklama yaptığı sırada Şam'da bulunan ve yorum yapmayan Kültür Bakanı dün akşam sessizliğini bozdu ve ''Ben ortalığı yatıştırmak istedim ama yeteri kadar başarılı olamadım galiba. Yarın (bugün) Başbakan'ın programında yanında olacağım. Konuşulacak ne varsa konuşulur'' ifadelerini kullandı.
6
Ve Ak Parti'de 'yalnız' kaldığı yorumları yapılan Kültür Bakanı bugün ilk kez Başbakan'la yan yana geldi. 37 tesisin toplu açılış törenini yapmak üzere Muğla'nın Fethiye İlçesi'ne giden Başbakan Erdoğan'ın yanında Ertuğrul Günay da vardı. Havalanından törenin yapılacağı alana kadar Ak Parti otobüsünde Başbakan'ın yanında gözüken Bakan Günay, tören sırasında protokolde de Başbakan'a yakın oturdu.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Son Dakika Ucube Krizinden Sonra İlk Kez - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement