Ufo'larla Yakın Temas - Son Dakika

Ufo'larla Yakın Temas

06.11.2010 14:23

1
UFO Merkezi Sirius'un kurucusu Haktan Akdoğan'la UFOgerçeği hakkında röportaj yaptık ve çarpıcı UFO gerçeğine dair dudak uçuklatacak cevaplar aldık.
2
Uzaylıların zaman zaman dünyamıza geldiğini varsayarsak, hangi amaçla dünyamıza geliyor olabilirler?

Uzaylılar arasında teknolojileri bizden ileri olanlar da var bizden geri olanlar da var. Biz nasıl Mars'a gidiyorsak Ay'a gidiyorsak onlar da dünyayı ziyaret ediyor. Dünyadaki zeki yaşam formlarını incelemek, araştırma yapmak için dünyaya geliyorlar.

UFO'ların bazıları bizler gibi petrol kullanmıyor, elektrik kullanmıyor, farklı şekilde enerji üretiyorlar.

3
Uzaylılar dünyaya bir plan dahilinde mi geliyor yoksa rastgele mi?

UFO'lar evrensel bir plan dahilinde hareket ediyor, kafalarına göre gidip gelmiyorlar. Burada çok büyük bir sistemden bahsediyoruz. Dünya dışı bu varlıkların görünürlükleri son dönemde aşırı derecede arttı, artık metropollerde filolar halinde gözlemleniyorlar, yakın zamanda bu inkar edilemeyecek bir gerçek haline gelecek.

4
Uzaylılar filo halinde gelecek ve onlarla temas kuracağız dediniz; peki bu temas nasıl olacak, telepatik yollarla iletişim mi kuracağız, yoksa onlarla konuşacak mıyız?

Uzaylıların kendilerini çok net göstermemelerinin birçok sebebi var. Birincisi insanları bu gerçeğe hazırlamaya çalışıyorlar.

5
Şu anda gelseler, gerçekten panik olabilirdi. 90'lı yıllarda Türkiye'deki halk bu konuda daha bilgisizdi ve önyargılar vardı. Şimdiki halkın tepkisi ise çok farklı; önyargılar kırıldı. Artık bilginin açığa çıkmasında dış basına yansıyan UFO gözlemleri, resmi makamların açıklamaları insanları belli bir bilinç durumuna getirdi.
6
Türkiye'de uzaylılar tarafından kaçırılma vakaları var mı? Sayısı ne kadar?

Türkiye'de 200-300 kaçırılma vakası var, biz bunun 100 kadarından eminiz. 120'ye yakın denekle çalışıyoruz, seanslar yapıyoruz, çip olayları da var. Önümüzdeki süreçte bunları basınla paylaşacağız. Bunlar her sosyal meslekten insanlar. İnsanların kimileri çekindiği için bunları açıklamıyor, deşifre olmak istemiyorlar.

7
Duyduğunuz ilginç bir kaçırılma öyküsü var mı?

Mesela bir kadın regl olmuyor, doktora gidiyor doktor "hamilesin" diyor. Kadın şaşırıyor, "erkek arkadaşım, kocam ya da sevgilim yok, kimseyle cinsel ilişkide bulunmadım" diyor. Bir iki ay sonra kadın tekrar doktora gittiğinde cenini almışlar, rahim tertemiz.

8
Kadın birtakım flashback'ler ve vizyonlar görüyor, dişçi odasına benzer bir yerde olduğunu görüyor. Üstünde ışıklar ve bazı varlıklar olduğunu hatırlıyor. Hipnoz esnasında uzay gemisine alındığını hatırlıyor. Üzerinde denemeler yaptıklarını hatırlıyor. Bilim adamları bunu dünya dışı varlıkların melez bir ırk yaratma çalışması olarak açıklıyor.
9
Sizce UFO varlığı evrenin yaratılışında ve insanüstü olduğunu düşündüğümüz dünya harikalarının yapılışında (örn. Mısır Piramitleri) kafamızdaki soru işaretlerinin kalkmasını sağlar mı?

Mısır Piramitleri'nin karbon ölçüm tekniğiyle yaşları ölçüldüğünde milattan önce 10500 yıllarına kadar gidiyor. Mısırlılar'ın olmadığı bir dönemde yapılmış

10
Mısırlılar sadece restorasyonunu yaptı; çünkü böyle bir teknolojileri yoktu. Piramitlerin altında tüneller var, şehirler var, bunlar gizleniyor. Yine bunun gibi, Peru'da Nasca düzlüğü var, uzaylıların yardımıyla yapılmış.
11
1950'lerde Arizona'daki 51'inci Bölge'ye bir uzaylının düştüğü belirtilmişti. Yaratığın fotoğrafları yayınlandı, hatta otopsisi bile yapıldı. O tarihten sonra bilgisayar ve internet teknolojisinde çok büyük gelişmeler oldu. Sizce bu ikisi arasında bir bağ var mı?

47'de oldu bu olay, 51'inci Bölge sonradan kuruldu. İlk atom silahının kullanıldığı üs burası.

12
ABD'de önce bu yaratıklar bulunuyor, enkaz parçaları toplanıyor ve bir üs kuruluyor. Bu üste çalışmalar yapılıyor, zaten dünyadaki teknolojilerin son 25 yılda çok hızlanmasının nedeni dış gezegenlerden düşmüş olan enkazlar üzerinde yapılan araştırmalardır.
13
Bilimadamları bazı UFO teknolojilerini taklit ettiler, geliştirdikleri UFO'lar henüz uzaya çıkacak kapasitede değil. Ancak Amerika'nın elinde şu anda çok önemli teknolojiler var.
14
UFO'ların kaçırdığı deneklerden çip görüntüleri...
15
16
17
18

YORUMLAR
500

Son Dakika Ufo'larla Yakın Temas - Son Dakika


Advertisement