Uğradıkları tecavüzü polise inandıramayan ikiz kardeşler, birkaç ay arayla canlarına kıydı - Son Dakika

Uğradıkları tecavüzü polise inandıramayan ikiz kardeşler, birkaç ay arayla canlarına kıydı

18.05.2021 15:12

İngiltere'de Chris Gould isimli genç kız ve ikizi Sam, polise tacize uğradıklarını söyleyip şikayette bulundu. Polisin, şikayeti ciddiye almaması ve olayla ilgili kimsenin gözaltına alınmaması üzerine Sam, Eylül 2018 yılında bir kutu ilaç içerek intihar etti. Dört ay sonra ikizi Chris ise tren raylarının yakınlarında ölü bulundu.

1
İngiltere ikiz kardeşlerin ölümüyle sarsıldı. Korkunç olayın altında ise yıllar süren tecavüz olayı çıktı.
2
İki ölümle ilgili yapılan soruşturmada, iki kardeşin intihar ettikleri ortaya çıktı.
3
Yapılan soruşturma sonrasında, Chris ve kız kardeşinin çocukluklarından bu yana cinsel tacize uğradığı, kimsenin gözaltına alınmaması üzerine iki kızın da depresyona girdikleri ve ruhsal sıkıntılar yaşamaya başladıkları ortaya çıktı.
4
Kızların anne ve babası Jane Cannon ve Ian Gould, Sam'ın intiharından sonra Chris'in, ağır bir travma yaşadığını ve artık evde zaman geçirmek istemediğini söyledi.
5
Baba Gould, Chris'in ikizinin acısına dayanamadığı için biran önce ikizinin yanında olmak için intihar ettiğini söyledi. Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.
6
7

YORUMLAR (15)
  • TUNÇ06: GEL BİZİM ÜLKEMİZE ÖNCE BAĞIR TACİZ EDİLİYORUM DE EDENİ YAKALARLAR BİR GÜZEL DÖVERLER ..HELEKİ BÖYLE OLAY LİNÇ LİNÇ EDERLER HEMEN TUTKLARLAR HELDE GARİBANSAN TÜMDEN YANDIN DİYE DÜŞÜNÜYORUM. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Uğradıkları tecavüzü polise inandıramayan ikiz kardeşler, birkaç ay arayla canlarına kıydı - Son Dakika


Advertisement