Uğur Meleke'den Abdürrahim Albayrak'a Sert Sözler - Son Dakika

Uğur Meleke'den Abdürrahim Albayrak'a Sert Sözler

1
TRT SPOR ekranlarında, 'Manşetlerde Spor' adlı programda konuşan Uğur Meleke, Dortmund ve Başakşehir maçlarında gol atamanda iki maçta 4-0 yenilen Galatasaray'ı ve yıldız isimleri eleştirdi. Meleke 4 yıldız oyuncunun kadro dışı kalması gerektiğini açıkladı.

İşte o isimler;

2
Burak Yılmaz

3
Selçuk İnan

4
Tarık Çamdal

5
Veysel Sarı

6
Meleke, Albayrak'ı da eleştirdi, "Albayrak kadro dışı bırakılanları takıma kazandırıyor ama sen kimsin yahu? Burada İtalya Milli Takımı'nın teknik direktörü var. Prandelli kendi gitmeden kendini sabote edenleri kadro dışı bırakacak. Anlaşmalı değil bu ama oyunlarıyla sabote ediyorlar." dedi.

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kıvrak danslarıyla hayran bırakan fenomen gelin adayı Solmaz'ın son hali, takipçilerini hayal kırıklığına uğrattı Depp gözünü kararttı! Eşiyle yasak aşk yaşayan Musk'ı cinsel organını kesmekle tehdit etti Güzel tenisçi Eden Silva, ateşli paylaşımlarıyla modellik ajanslarını peşine taktı Ünlü oyuncu Demi Moore'dan bomba etkisi yaratacak proje! Cinsel ilişki dersleri verecek Eliyle balık tutan kadın neye uğradığını şaşırdı! Balığın içinden küçük balık çıktı