Son Dakika Haberleri: Ukrayna'dan Kan Donduran Kareler

Ukrayna'dan Kan Donduran Kareler

6 yıl önce

1
Ukrayna'nın doğusundaki Donetsk şehrinde Ukrayna askerleriyle Rusya yanlısı ayrılıkçılar arasındaki çatışmalar devam ederken, bölgeden kan donduran kareler geliyor.
2
Sergey Prokofiev Uluslararası Havalimanı'nın dün ayrılıkçılar tarafından işgal edilmesinin ardından Ukrayna ordusunun bölgede başlattığı operasyon sürüyor.
3
Donetsk havaalanı ve çevresinde yoğunlaşan, zaman zaman şehir merkezinde de devam eden şiddetli çatışmalarda 35 ayrılıkçı öldü.
4
Ağır silahların da kullanıldığı çatışmalarda, Ukrayna hava kuvvetleri jetleri ve helikopterleri bölgeyi gece boyunca bombaladı.
5
Şehir merkezine de yayılan çatışmalarda dün akşam merkez tren istasyonu yakınında iki sivil hayatını kaybetti.
6
Çatışmalar nedeniyle şehir merkezindeki bütün AVM ve dükkanlar kepenklerini kapattı. Bölgesel yönetim, dün saat 23.00'ten bugün saat 05.00'e kadar sokağa çıkma yasağı ilan etti.
7
Yoğun çatışmalara sahne olan Slavyansk kentinde de Ukrayna ordusunun bombardımanında şarapnel parçalarına hedef olan biri kadın, iki kişi yaşamını yitirdi.
8
İşte ülkede yaşanan kaosu gösteren o kareler...
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18


Haber Yayın Tarihi: 27.05.2014 10:40 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Fotoğraftaki sakin köy, şimdilerde turistlerin en uğrak noktası! Ünlü oyuncu yat turunda eşini öpücüklere boğdu! Nükhet Duru'nun çıplak küvet pozu, sosyal medyayı salladı! İşte Türk magazin tarihinin tozlu raflarından kareler Bir zamanların en ateşli yıldızıydı, şimdi gören tanıyamıyor! Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları