Ülke karıştı! Tayland Kralı'nın resmi metresinin çıplak fotoğrafları ortaya çıktı - Son Dakika

Ülke karıştı! Tayland Kralı'nın resmi metresinin çıplak fotoğrafları ortaya çıktı

23.12.2020 13:58

Dünyanın en tartışmalı lideri Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn ile ilgili son skandal şok etkisi yarattı. İddiaya göre ülkedeki monarşi karşıtı aktivistlere, Kral'ın metresinin binlerce cinsel içerikli fotoğrafı gönderildi.

1
Evlendikten sadece üç ay sonra, doğum günü için kendisine resmi metres ataması yapan ve koronavirüs salgınının vurduğu ülkesini, salgın sırasında bırakıp haremiyle Alper'deki ultra lüks otele kapanan Tayland Kralı, halkının tepkisiyle karşı karşıya. Ancak Tayland Kralı bir skandalla daha gündemde.

2
İngiliz basınında çıkan habere göre Kral Maha Vajiralongkorn'un metresi Sineenat Wongvajirapakdi'nin 2012 ve 2014 yılları arasında çekilmiş binlerce çıplak fotoğrafı 'Düşmanlarına' gönderildi.
3
The Times gazetesinin haberine göre, Sineenat'ın kendisi tarafından çekildiği düşünülen fotoğraflar, Tayland monarşisi hakkında eleştirel makaleler yazan İngiliz gazeteci Andrew MacGregor Marshall'a gönderildi.
4
Haberde, fotoğrafların ülkede karşı karşıya kaldığı baskılardan dolayı Japonya'ya kaçmak zorunda kalan akademisyen aktivist Pavin Chachavalpongpun'a da gönderildiği ifade edildi.

5
İngiliz gazeteci ortaya çıkan skandal fotoğraflarla ilgili Facebook'ta "Resimlerin çoğu kendi çektiği fotoğraflar ve çok açık fotoğraflar. Bu fotoğrafları Krala göndermek için kendi çekmiş gibi görünüyor" diye yazdı.
6
Koi Wongvajirapakdi olarak da bilinen Bayan Sineenat, geçen temmuz ayında kralın 67. doğum günü münasebetiyle kraliyet eşi unvanını almıştı.
7
Koi Wongvajirapakdi adıyla da bilinen Sineenat, geçen temmuz ayında kralın 67'nci doğum günü münasebetiyle resmi sevgili unvanı almıştı.

8
Kraliyet sarayı, ikilinin yanı sıra Sineenat'ın 60'tan fazla fotoğrafını yayınlamıştı. 46 sayfalık biyografinin de yer aldığı bölüm, dakikalar içinde çökmüştü.
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Ülke karıştı! Tayland Kralı'nın resmi metresinin çıplak fotoğrafları ortaya çıktı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR
500
Advertisement