Ülke'yi Ayağa Kaldıran Görüntüler - Son Dakika

Ülke'yi Ayağa Kaldıran Görüntüler

02.08.2010 13:37

1
Evlerinden çıkarılmaları üzerine, eskiden kaldıkları apartmanın önünde gösteri düzenleyen göçmen kadınlara, fransız polisi müdahale etmek isterken, dozu kaçırdı.

2
Fransız polisi, aralarından küçük çocukların ve hamile kadınların bulunduğu göçmenleri yerlerde sürükledi.

3
En çok tartışma yaratan görüntülerden biri de, sırtındaki bebeğine rağmen polisin Afrikalı göçmen anneyi sürüklemesi ve çocuğunun düşmesi ile sonuçlanan bu sahne oldu.
4
Polis şiddetinden nasibini alanlardan birinin de, fenalaşarak yerde yatan bir hamile kadın olduğu görülüyor.
5
Bu rahatsız edici görüntüler, Fransız medya sitelerinde tıklanma rekoru kırarken, Fransız polisi de ağır şekilde eleştiriliyor.
6
Fransız polisinin olay sonrası yaptığı açıklama ise, müdahale kadar tartışılacak cinsten: Polis yetkililerine göre göstericilere yapılan müdahalede yanlış bir şey yok. Müdahalenin dozu gayet normal.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Ülke'yi Ayağa Kaldıran Görüntüler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti