Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı - Son Dakika

Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı

20.04.2021 12:08

Schiphol Airport Havalimanı'na iniş yapan uçağın iniş takımı bölgesinde Nijerya'da gizli olarak uçağa giren ve kaçak yollarla Hollanda'ya kaçmak isteyen adamın cansız bedeni uçağın tekerleklerinin arasında donmuş bir şekilde bulundu.

1
Nijerya'dan Amsterdam'a iniş yapan bir uçağın iniş takıma gizlenmiş bir insana ait ceset bulundu.
2
Polis, kimliğini tespit etmeye çalıştığı adamın asıl ölüm sebebini araştırırken adamın düşük hava ısısı nedeniyle donmuş olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu söyledi.
3
Yetkililer adamın uçağın iniş takımı bölgesinde altı saat 45 dakika gizlendiğini, uçuş esnasında gizlendiği bölgede hava ısısının ölümcül olabilecek seviyeye düştüğünü söyledi.

4
Yetkililer, daha önce de birçok kişinin başka ülkelere kaçmak için genel olarak uçakların iniş takımı bölgesine saklandıklarını söyledi. Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.

Son Dakika Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu Yıllar sonra ortaya çıktı! Aşk-ı Memnu'nun 'Beşir'i Baran Akbulut tanınmaz halde Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi
Advertisement