Ülkeyi alarma geçirdi! Evine davet ettiği 136 erkeği ilaçla bayıltıp cinsel istismarda bulundu - Son Dakika

Ülkeyi alarma geçirdi! Evine davet ettiği 136 erkeği ilaçla bayıltıp cinsel istismarda bulundu

15.01.2020 12:38

Endonezyalı Reynhard Sinaga, onlarca erkeğe cinsel istismarda bulunma suçundan ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. İngiltere'de 'şeytan' olarak adlandırılan Reynhard Sinaga ülkesini alarma geçirdi.

1
Ülkesi alarma geçti
Ülkesi alarma geçti
Sinaga'nın İngiltere'deki seri tecavüzlerle gündeme gelmesi eşcinselliğin yasak olduğu ülkesinde deprem etkisi yarattı.

Ailesinin yaşadığı Depok şehrinde bulunan Java adasında yetkililer, LGBT davranışının yayılmasını önlemek için evlere baskın düzenleme emri verdi.

2
3
4
5
6
7
Manchester'da görülen davada 36 yaşındaki doktora öğrencisi, 136'sı tecavüz, toplam 159 cinsel saldırıdan suçlu bulundu. Sinaga'nın kulüp ve bar çıkışlarında erkekleri evine davet ettiği ve sonra ilaçla uyuttuğu bu kişilere tecavüz ettiği, ayrıca tecavüzleri videoya kaydettiği belirtiliyor.

8
30 yıl boyunca şartlı tahliye başvurusu yapamayacak!
30 yıl boyunca şartlı tahliye başvurusu yapamayacak!
Duruşmada yargıç, İngiltere'ye 12 yıl önce gelen Sinaga'nın 30 yıl boyunca şartlı tahliye başvurusu yapamayacağını açıkladı. Reynhard Sinaga bir dizi başka cinsel saldırı suçundan geçen yıl da ömür boyu hapis cezasına çarptırılmıştı.
9
Benzer şeyler yaşanmaması için emir
Benzer şeyler yaşanmaması için emir
Belediye başkanı kentin resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, "Önleme çabaları ailelerin dayanıklılığını güçlendirmek ve özellikle çocukları korumaktır."

ifadelerini kullandı. Belediye başkanı olayla ilgili endişelerini dile getirip baskınlarda "Depok şehrinde Manchester'a benzer şeyler yaşanmaması için" emir verdiğini

ifade etti.

10
Kurbanlarından biri ayılıp polisi aradı
Kurbanlarından biri ayılıp polisi aradı
Ancak yargıç devam eden diğer soruşturmaları etkileyebileceği gerekçesiyle duruşmalara yayın yasağı getirmişti. Bir yargıcın "İngiltere tarihinin en azılı tecavüzcüsü" dediği Sinaga, kurbanlarından birinin ayılıp polisi aramasıyla 2017'de yakalandı.
11
Evinden neler çıktı neler!
Evinden neler çıktı neler!
Polis yetkilileri, evinde çok sayıda kimlik kartı, çalıntı telefon ve saat bulunan Sinaga'nın işlediği suçların 10 yıllık bir dönemi kapsadığını söylüyor.

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Ülkeyi alarma geçirdi! Evine davet ettiği 136 erkeği ilaçla bayıltıp cinsel istismarda bulundu - Son Dakika


Advertisement