Uludağ Ukraynalı Grupla Coştu! - Son Dakika

Uludağ Ukraynalı Grupla Coştu!

11.01.2011 12:23

1
Türkiye'nin en önemli kış turizm merkezlerinden biri olan Uludağ´a Dosso Dossi Show etkinliği kapsamında gelen yaklaşık 2 bin turist, Ukraynalı grup Nastia Kamensyk ve Potap´ın sahneye çıktığı konserde dans ederek eğlendi.
2
Konserde sunuculuk yapan 2008 Rusya güzeli Viktoria Lopireva ise geceye renk kattı.
3
Bu yıl 11´incisi düzenlenen Laleli, Osmanbey ve Merter piyasasında yer alan tekstilcilerin oluşturduğu Dosso Dossi etkinliği, Doğu Bloku ülkelerinden yaklaşık 2 bin misafirin katılımıyla Uludağ 2´nci bölgede kurulan 3 bin 500 metrekarelik dev çadırda coşkuyla kutlandı.
4
16 Ocak´a kadar devam edecek organizasyonun açılışında konser veren Ukraynalı grup Nastia Kamensyk ve Potap seslendirdiği şarkılarla izleyicileri coşturdu.
5
Özellikle Doğu Bloku ülkelerinde büyük bir üne sahip ikili, gece boyunca tüm konukları bir an bile yerlerine oturtmadı. Konserin ardından yayınlanan müzik ile birlikte coşan turistler, dans ederek eğlendi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Uludağ Ukraynalı Grupla Coştu! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement