Umre Yolunu Tutan Bir Ünlü Daha - Son Dakika

Umre Yolunu Tutan Bir Ünlü Daha

24.05.2012 18:31

1
Zekeriyaköy'deki kebapçıyı kapatacağı haberleri çıkan Derya Tuna, kutsal toprakların yolunu tuttu.
2
İbrahim Tatlıses'in eşi Ayşegül Yıldız'la arasında kriz yaratan Zekeriyaköy'deki Tatlıses Kebap'ı kapatacağı haberleri çıkan Derya Tuna, umreye gitmek için kutsal toprakların yolunu tuttu.
3
Dün, Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçağıyla 11.05'te İstanbul'dan Cidde'ye uçan Tuna, "İlk kez umreye gidiyorum. Çok heyecanlıyım" dedi.
4
Uzun zamandır umreye gitmeyi düşündüğünü belirten Derya Tuna, bir özel tur şirketine başvurarak tek başına yola çıktı.
5
Tesettüre bürünen Derya Tuna, beyaz başörtüsü ve siyah güneş gözlüğü taktı. Tuna'yı umreye yolcu edenler arasında oğlu İdo da vardı.
6
Tuna'nın umre ziyaretinden sonra oğlu İdo ile birlikte Amerika'ya gideceği öğrenildi. Tuna, burada ilk olarak oğluna bir ev bulacak.
7
Tuna'nın daha sonraki hedefi ise dünyanın en iyi müzik okullarınında bulunduğu Los Angeles'ta oğlu İdo'yu bir müzik okuluna yazdırmak.
8
İbrahim Tatlıses'in yeni eşi Ayşegül Yıldız'dan, "Parayı peşin ödeyin, veresiye sipariş yok" diye ihtarname alınca dükkandan soğuyan ve restoranı kapatma kararı alan Derya Tuna, radikal bir karar vererek Amerika'ya gitme kararı almıştı.
9
Eski hayat arkadaşının adını taşıyan Tatlıses Kebap'ı kapatacağını açıklayan Tuna, bu kararı "Oğlum İdo, Amerika'da okuyacak, ben de onunla birlikte Amerika'ya gidiyorum" diye duyurmuştu.
10
11

Son Dakika Umre Yolunu Tutan Bir Ünlü Daha - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı