Ün Gönlünü Evli Erkeğe Kaptırdı - Son Dakika

Ün Gönlünü Evli Erkeğe Kaptırdı

1
Evliliği 9 ay önce biten Emine Ün, işadamı Tolga Karakaş ile aşk yaşıyor
2
Oyuncu Emre Kınay ile evliliğini geçtiğimiz Mart ayında bitiren Emine Ün, yeni bir aşka yelken açtı. Ün, eşiyle boşanma hazırlıkları yapan 1 kız çocuk babası Ankaralı işadamı Tolga Karakaş'a gönlünü kaptırdı.
3
Karakaş'ın uzun süredir evliliğinde sorun yaşadığı ve Emine Ün ile tanışmadan önce eşiyle mahkemelik olduğu öne sürüldü. gecce com'da yer alan haberde ise Emine Ün'ün, Emre Kınay ile evliyken, 1.5 yıl boyunca Tolga Karakaş ile birlikte olduğu iddia edildi.
4
Bu iddiayla ilgili olarak aradığımız genç oyuncu “Kocamın nikahı altındayken başka bir erkekle birlikte olmayacağımı beni tanıyan herkes bilir. Kimseye bir şey ispat etmek zorunda değilim. Ayrıca ben boşanalı 1 yıl oldu. Bu konuyla ilgili fazla yorum yapmak istemiyorum” dedi.
5
6 yıl önce sürpriz bir kararla nikah masasına oturan Emine Ün- Emre Kınay çifti geçtiğimiz Mart ayında sürpriz bir kararla boşanmıştı.
6
Ayrılığın ardından ortaya çeşitli iddialar atılmıştı. Bu iddialardan en önemlisi Emre Kınay'ın oyuncu Başak Sayan ile kaçamak ilişki yaşaması gösterilmişti.
7
8
9
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR

Diğer Galeriler

İşte Danıştay'ın Ayasofya için gerekçeli kararı 46 yaşındaki ünlü sunucu Songül Karlı'dan bikinili poz! Fit vücuduyla hayran bıraktı Eğlence kabusa döndü! Para var zannedip açtıkları bavulun içinden insan parçaları çıktı Doğada yaşam mücadelesi! Aç sırtlanın sinsi planı pitonu yemeğinden etti Güzel spiker Diletta Leotta kamera karşısına bu kez Ibrahimovic'le geçti, yer yerinden oynadı