Son Dakika Haberleri: Üniversitede satırlı kavga!

Üniversitede satırlı kavga!

11 yıl önce

1
Alınan bilgiye göre, Türkiye Komünist Partisi üyesi oldukları belirtilen bir grup öğrenci, üniversitenin Göztepe Yerleşkesi Spor Salonu önünde toplanarak, geçen günlerde üniversitede bir arkadaşlarının dövüldüğü iddiasıyla basın açıklaması yapmak istedi.


2
Bu sırada başka bir grup öğrenci de sloganlar atarak, diğer öğrenci grubunun yakınında toplandı. Daha sonra 2 öğrenci grubu arasında kavga çıktı.

Kavgada, bazıları satırla yaralanan 6 öğrenci Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.


3
Marmara Üniversitesi Göztepe yerleşkesi içerisinde meydana kavgada yaralanarak Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Gökhan Erbil, Fırat Kurt, Fırat Özdemir, Eren Akbal, Tanju Yanıcı ve Ahmet Mandacı'nın tedavileri devam ediyor.


4
Bu arada, olay sonrası üniversite içerisinde toplanan kalabalık bir öğrenci grubu, basın açıklaması yapmak istedikleri sırada kendilerine sağ görüşlü öğrencilerin satırla saldırdığını öne sürerek, bir süre oturma eylemi yaptı.


5
Burada çeşitli sloganlar atarak basın açıklaması yapan öğrenciler, daha sonra küçük gruplar halinde okuldan çıkarak dağıldı.


6Haber Yayın Tarihi: 25.12.2008 11:50 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!