Üniversiteden Mezun Olan Gençler Sarhoş Olunca Fena Dağıttı - Son Dakika

Üniversiteden Mezun Olan Gençler Sarhoş Olunca Fena Dağıttı

21.06.2017 08:28

Cambridge öğrencileri geleneksel May Ball kutlamalarıyla eğitim-öğretim dönemlerinin bitişini çılgınca kutladı. İşte o geleneksel kutlamalar...

1
Başta Britanya olmak üzere dünyanın dört bir yanından en zeki öğrencilerin kabul edildiği Cambridge'te öğrenciler, sınav stresinin bitişini, sabahın ilk saatlerinden, ertesi günün sabahının ilk saatlerine kadar çılgınca eğlenerek, dans ederek, sokaklarda şarkılar söyletip çılgınlıklar yaparak, hatta alkol duvarını aşıp, kaldırımlarda, duvarlarda yerlerde yatarak kutladılar.

2
Yüzlerce yıllık üniversite geleneğinde May Ball-Mayıs Balosu olarak kutlanan öğretim yılı ve sınav sezonunun kapanışına erkek öğrenciler smokinleri, kız öğrenciler ise birbirinden şık ve renkli tuvaletleriyle katıldı. Fakat günün sonunda ne şıklıklarından ne de kibarlıklarından eser kalmadı.

3
Günün sonunda artık çılgınlığın zirvesine çıkan öğrenciler, tüm bir yılın, derslerin, sınavların stresini, alkol sınırını aşarak ve taşkınlık yaparak kutladı.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Son Dakika Üniversiteden Mezun Olan Gençler Sarhoş Olunca Fena Dağıttı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor