Ünlü 7 Çiftin İlginç Tanışma Hikayesi - Son Dakika

Ünlü 7 Çiftin İlginç Tanışma Hikayesi

Sinema, moda ve müzik dünyasının ünlü çiftleri nasıl tanışmış olabilir? Büyük olasılıkla film ya da dizi setlerinde, klip çekiminde, defilenin kulisinde... Birçoğu için durum böyle aslında ama bir de benzerine ancak filmlerde rastlanabilecek, "Bu kadarı da olur mu?" dedirtecek tanışma öyküleri de var.

1
Kelly Brook
Kelly Brook

Ünlü model ve oyuncu Kelly Brook, bir süredir birlikte olduğu Fransız sevgilisi Jeremy Parisi'yle sosyal medya aracılığıyla tanıştığını söyledi.

2

Bir TV programına konuk olan 36 yaşındaki Brook, kendisinden 6 yaş daha genç olan Fransız sevgilisi Jeremy Parisi'yi ilk kez sosyal medyada paylaşılan bir videoda gördüğünü anlattı.

3

Brook o dönemi şöyle anlattı: "O sıralar Los Angeles'ta yaşıyordum. Forma girmek için dövüş sporları ile ilgileniyordum. Bir gün izlediğim bir videoda Jeremy'yi gördüm. Sonra ona internet aracılığıyla ulaştım. Altı ay boyunca internetten görüştük."

4

Brook sevgilisiyle altı aylık online görüşmelerin ardından gerçek hayatta da tanıştıklarını ve aralarında romantik bir ilişki doğduğunu söyledi.

5

Kelly Brook, 36 yaşına gelmesine rağmen evlenip çocuk sahibi olmamasını da "başarı" olarak nitelendirdi.

6

İşi gereği sürekli seyahat etmek zorunda olduğunu söyleyen Brook "Kaotik bir hayatım var. Ayaklarım gerçekten de yere basmıyor, sürekli seyahat ediyorum. Erkeklere ayıracak çok zamanım yok." diye konuştu.

7
Matt Damon
Matt Damon

Matt Damon'ın eşi Luciana Barroso, Hollywood'un külkedilerinden biri. Çift, 2003 yılında Damon'ın rol aldığı Stuck On You adlı filmin Miami'deki çekimleri sırasına tanıştı. Barroso o sırada bir barda barmenlik yapıyordu. Damon da arkadaşlarıyla birlikte Barroso'nun çalıştığı bara gitti. Ve benzerine ancak filmlerde rastlanabilecek mucize gerçekleşti. Damon ve Barroso birbirlerine ilk görüşte aşık oldu.

8

İşin ilginci Damon, hayatının aşkını bulduğu o bara arkadaşlarının ısrarıyla gitmişti. Aslında o gece başka bir yere gitmek istiyen Damon arkadaşlarını kıramadığı için Barroso'nun çalıştığı bara gitmişti. Büyük olasılık o bara gitmek için kendisini zorlayan arkadaşlarına minnettar kalmıştır Damon.

9
Carey Mulligan
Carey Mulligan

Carey Mulligan ile kocası Marcus Mumford birbirlerini uzun süredir tanıyordu aslında. Yani mektup arkadaşı olarak. Yıllarca yazıştılar, mektuplar giderek daha özel olmaya başladı.

10

Ama her ikisi de kariyerlerinde belli bir noktaya gelene kadar birbirleriyle görüşme şansı bulamadılar. Daha sonra bir araya geldiler ve flört etmeye başladılar. 2012 yılında da evlendiler.

11
Kate Moss
Kate Moss

Kate Moss ile şu sıralar aralarının bozuk olduğu söylenen eşi Jamie Hince'e gelince... İlk bakışta duyanlara "Hadi canım!" dedirtecek türden bir tanışma. 2007'de Moss bir arkadaşının evinde Google'da arama yapıyordu. Kafasından geçenler bilinmez ama önünde açılan fotoğraflardan biri de The Kills grubunun üyelerinden Jamie Hince'e aitti. Moss fotoğrafı görür görmez "Onun görüntüsünden hoşlandım" dedi arkadaşına.

12

Daha sonra da başka bir arkadaşı Moss'u Hince ile tanıştırmak için bir görüşme ayarladı. Çift 2011'de evlendi. Ancak şu sıralar boşanma aşamasındalar.

13
Reese Witherspoon
Reese Witherspoon

Reese Witherspoon ile Jim Toth ortak bir arkadaşlarının evindeki partide tanıştılar. Ama durum sanıldığı kadar da sıradan değil. Partide alkolü fazla kaçıranlardan biri Witherspoon'u kötü şakalarıyla rahatsız ediyordu.

14

Bu sarhoş davetlinin arkadaşı olan Jim Toth hemen olaya el koyup Witherspoon'u kurtardı. Bu olaydan sonra çift flört etmeye başladı. 2011 yılında da evlendiler.

15
William H. Macy
William H. Macy

William H. Macy ise bir zamanlar şimdiki karısı Felicity Huffman'ın eğitmeniydi. Çift, 80'lerin başında Macy'nin hem kurucularından hem de eğitmenlerinden biri olduğu Atlantic Theater Company'de tanıştı.

16

Huffman da orada drama dersleri alıyordu. 15 yıl boyunca sevgili oldular, Macy bu süre içinde Huffman'a defalarca evlenme teklif etti. Çift, sonunda 1997 yılında evlendi.

17
David Beckham ve Victoria Beckham
David Beckham ve Victoria Beckham

David Beckham da eşi Victoria'yı o sıralar üyesi olduğu Spice Girls grubunun bir şarkısının klibinde görüp beğendi. Sonra bir ortak arkadaşları onları tanıştırdı hatta Victoria Beckham; David Beckham'ın oynadığı maçlardan birini izlemeye bile gitti. Ancak o sırada aralarında herhangi bir şey olmadı.

18

Victoria Beckham ikinci kez maç izlemeye gittiğinde ise David Beckham bu kez Victoria Beckham'dan telefon numarasını almayı başardı. Birkaç buluşmadan sonra birbirlerine aşık olduklarını itiraf ettiler. Şimdi mutlu bir evlilikleri ve dört çocukları var.

Haber Yayın Tarihi: 17.05.2017 11:33

Son Dakika Ünlü 7 Çiftin İlginç Tanışma Hikayesi - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çölün ortasında kırık tabut içinde bulunan model, ölmeden önce yatağa bağlanıp işkence görmüş Biraz yakacak ama bağışıklığımızı koruyacak! Mutfağımızın kızıl savaşçısı: Acı biber Ürün tanıtımını iç çamaşırıyla yapan Wanda Nara, takipçilerini mest etti Fatih Sultan Mehmet'in yaptırdığı 600 yıllık cami baraj suyu çekilince gün yüzüne çıktı Para kazanmak için uyuşturucu satan genç hostes hapse girmekten kurtulamadı