Ünlü Aktör Bir Deri Bir Kemik Kaldı - Son Dakika

Ünlü Aktör Bir Deri Bir Kemik Kaldı

29.11.2012 19:20

1
Son filminde AIDS hastasını canlandıran Hollywood'un ünlü aktörü Jared Leto bir ayda aşırı kilo vererek rolüne hazırlandı. Leto'nun sette çekilen fotoğrafı şaşkınlık yarattı.
2
ABD'li aktör Jared Leto çekimleri süren “Dallas Buyers Club” adlı filmin kadrosuna son anda katıldı. Yeni projede AIDS hastası bir transeksüeli canlandıran Leto bir ay içinde tanınmaz hale geldi.
3
Vulture dergisine konuşan 40 yaşındaki aktör bir ay boyunca neredeyse hiçbir şey yemediğini söyledi. Leto sözlerine şöyle devam etti:
4
“Bundan daha fazlasını verebilirdim ama rolüm için ideal olan kilo bu. Rejim sırasında vücudunuz garip süreçlerden geçiyor.”
5
6
7
8
9
10
11
Jared Leto, efsanevi İngiliz müzik grubu Beatles'ın üyesi John Lennon'ı 25 yıl önce öldüren Mark David Chapman rölü için de 40 kilodan fazla almıştı.
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Ünlü Aktör Bir Deri Bir Kemik Kaldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement