Son Dakika Haberleri: Ünlü aktör George Clooney Eski Sevgilisine Geri Döndü

Ünlü aktör George Clooney Eski Sevgilisine Geri Döndü

7 yıl önce

Hırvatistan'ın ilk süpermodeli olarak tanınan Monika Jakisic ile Clooney, uzun süre önce ayrılmışlardı.

1
Güreşçi sevgilisiyle yollarını ayıran ünlü aktör George Clooney'in 6 yıl önceki aşkına geri döndüğü iddia edildi.
2
Hırvatistan'ın ilk süpermodeli olarak tanına Monika Jakisic ile Clooney, 2004 ile 2007 arasında bir dargın bir barışık ilişki yaşamıştı.
3
Clooney ile Jakisic'in ilişkisi 2007 yılında sona erdi. Ancak Us Weekly'nin haberine göre Clooney ile Jakisic yeniden görüşmeye başladı.
4
İddialara göre 52 yaşındaki aktör eski sevgilisiyle geçtiğimiz Eylül ayında Londra'da yeniden buluştu. Bir başka iddiaya göre de aktör, Keibler ile ilişkisinin son döneminde de Jakisic ile görüşmeye başlamıştı.
5
33 yaşındaki Jakisic ile Clooney'i Londra'daki Loulou adlı gece kulübünde birlikte gören bir tanık "Bütün gece dans ettiler ve el ele tutuştular" diye ikili arasındaki samimiyeti anlattı.
6
Bir iddiaya göre de Londra'da yaşayan Jakisic, bir süredir aktörün Los Angeles'taki evinde kalıyor.
7
8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 05.10.2013 08:42 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!