Ünlü aktör George Clooney Eski Sevgilisine Geri Döndü - Son Dakika

Ünlü aktör George Clooney Eski Sevgilisine Geri Döndü

05.10.2013 08:42

Hırvatistan'ın ilk süpermodeli olarak tanınan Monika Jakisic ile Clooney, uzun süre önce ayrılmışlardı.

1
Güreşçi sevgilisiyle yollarını ayıran ünlü aktör George Clooney'in 6 yıl önceki aşkına geri döndüğü iddia edildi.
2
Hırvatistan'ın ilk süpermodeli olarak tanına Monika Jakisic ile Clooney, 2004 ile 2007 arasında bir dargın bir barışık ilişki yaşamıştı.
3
Clooney ile Jakisic'in ilişkisi 2007 yılında sona erdi. Ancak Us Weekly'nin haberine göre Clooney ile Jakisic yeniden görüşmeye başladı.
4
İddialara göre 52 yaşındaki aktör eski sevgilisiyle geçtiğimiz Eylül ayında Londra'da yeniden buluştu. Bir başka iddiaya göre de aktör, Keibler ile ilişkisinin son döneminde de Jakisic ile görüşmeye başlamıştı.
5
33 yaşındaki Jakisic ile Clooney'i Londra'daki Loulou adlı gece kulübünde birlikte gören bir tanık "Bütün gece dans ettiler ve el ele tutuştular" diye ikili arasındaki samimiyeti anlattı.
6
Bir iddiaya göre de Londra'da yaşayan Jakisic, bir süredir aktörün Los Angeles'taki evinde kalıyor.
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Ünlü aktör George Clooney Eski Sevgilisine Geri Döndü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez