Ünlü Aktör Val Kilmer Kansere mi Yakalandı - Son Dakika

Ünlü Aktör Val Kilmer Kansere mi Yakalandı

1
Ünlü oyuncu Val Kilmer'ın kansere yakalandığı iddia edildi. İddiayı ortaya atan ise kendisi de benzer bir hastalık nedeniyle tedavi gören ünlü aktör Michael Douglas. Kilmer'ın yakın arkadaşı olan Michael Douglas, 56 yaşındaki aktöre 6 yıl önce kanser teşhisi konulduğunu söyledi.

2
Theatre Royal Drury Lane'de bir söyleşiye katılan Michael Douglas, "Val mükemmel biri ve onun için şu ara iyi gitmeyen bir şeyler var. Bu yüzden son zamanlarda Val'ın sesini duymuyorsunuz. Dualarım onunla" şeklinde konuştu.

3
Geçtiğimiz yıl gırtlağındaki kanama nedeniyle tedavi olan ABD'li oyuncu, kanser olduğu iddialarını yalanlamıştı. Kilmer, Facebook sayfasında yer alan açıklamasında, "Çok iyiyim arkadaşlar. Sevginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Mükemmel zaman geçiriyorum. Kansere yakalanmayacağımı ya da tümör çıkmayacağını düşünüyorum" ifadelerini kullanmıştı.

4
Kilmer, kansere yakalandığını reddetse de 4 ay sonra boğazında trakeostomi tüpüyle görüntülenmişti.

5
Kilmer sosyal medya hesabından bu iddiaları yalanlamış ve bir komplikasyon nedeniyle hastanede yatmak zorunda kaldığını belirtmişti.

6
Michael Douglas ve Val Kilmer, The Ghost and the Darkness adlı filmde birlikte oynamışlardı.

Haber Yayın Tarihi: 01.11.2016 15:38

Son Dakika Ünlü Aktör Val Kilmer Kansere mi Yakalandı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü İntikam almak isteyen çalışan, amirinin kahvesine kimyasal madde koydu Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor