Ünlü Astrolog 2013 Yılını Yorumladı! - Son Dakika

Ünlü Astrolog 2013 Yılını Yorumladı!

25.12.2012 08:48

1
2013 yılında burcunuzu neler bekliyor? Astrolog Zeynep Turan 2013 yılında burçların değişimlerini değerlendirdi.
2
İşte 2013 yılı burç yorumları...
3
Sevgili Koçlar, yılın ilk yarısında para, ikinci yarısında reklam ve tanınma konusunda oldukça şanslı.
4

Sevgili Boğalar, yılın ilk yarısında yaşam biçimlerini değiştirecek, ikinci yarısında ise çok büyük miktarlarda para kazanacaklar.

5
Sevgili İkizler, yılın ilk yarısında iç dünyanız aydınlanıyor, bilinçaltınız net bir şekilde temizleniyor. Yılın ikinci yarısında ise her konuda şanslı olduğunuzu gözlemleyeceksiniz.
6

Sevgili Yengeçler, yılın ilk yarısında çok sayıda yeni dostlar edinecek, ikinci yarıda bu dostlar sayesinde daha mutlu bir yaşama geçecekler.

7

Sevgili Aslanlar, yılın ilk yarısında kariyerlerinde zirve yapacak, ikinci yarıda dernek çalışmalarına katılacak ve dileklerini gerçekleştirme şansı bulacaklar.

8
Sevgili Başaklar, yılın ilk yarısında uzak ülkelere yolculuk yapma şansı bulacak, ikinci yarıda kariyerleriyle ilgili müthiş atılımlar yapabilecekler.
9

Sevgili Teraziler, yılın ilk yarısında piyango zengini olabilirler, ikinci yarıda yurt dışı ilişkileri paraya dönüştürebilecekler.

10
Sevgili Akrepler, yılın ilk yarısında evlenebilir veya ortaklık kurabilirler, ikinci yarısında miras veya sponsorluk ücreti kazanabilirler.
11
Sevgili Yaylar, yılın ilk yarısında iş yaşamlarındaki bolluğun, bereketin tadını çıkaracaklar, ikinci yarıda evlilik düşüncelerini hayata geçirecekler.
12

Sevgili Oğlaklar, yılın ilk yarısında gerçek aşkı tadacak, ikinci yarıda iş yaşamlarında büyük yükselişin keyfini sürecekler.

13
Sevgili Kovalar, yılın ilk yarısında ev alma fırsatı yakalayacaklar, ikinci yarısında ruh eşleriyle tanışıp aşık olacaklar.
14

Sevgili Balıklar, yılın ilk yarısında reklam, tanınma, medya ilişkileri konusunda sağlam bir zeminde yükselmeye başlayacaklar, ikinci yarıda ev veya mülk sahibi olacaklar.

Son Dakika Ünlü Astrolog 2013 Yılını Yorumladı! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çöpçatanlık sitesinde tanıştığı adamı fantezi yalanıyla kandırıp cinsel oyuncakla boğarak öldürdü Sahneye şeffaf kıyafetle çıkan şarkıcı Noah Cyrus isyan etti: Bacak aramı sansürlediğiniz için teşekkürler 638 yıldır dönüyor! Yıldırım'ın asırlara meydan okuyan emanetini görenler hayrete düşüyor İtalya'nın yasaklı cinsel ilişki adası, karanlık tarihi ile ürkütüyor Küçük kıza cinsel istismarda bulunup öldüren caniyi halk maket bıçağı ile delik deşik etti