Ünlü Babalar Ve Çocukları - Son Dakika

Ünlü Babalar Ve Çocukları

13.06.2008 19:18

1
Onları tüm dünya tanıyor ancak çocuklarının gözünde çok farklı bir yere ve değere sahipler.

Dünyanın gündemindeki babalar

2
David Beckham, fotoğrafta iki oğlu Brooklyn, (soldaki) ve Romeo ile Lakers. Beckham, Victoria Beckham ile 1999 yılında evlenmişti.

3
New York'ta öğle vakti 2 yaşındaki kızı Violet kucağında fotoğraflanan Ben Affeck, kızuyla yakından ilgileniyor. Affleck, Violet'in annesi Jeniifer Garner ile 2005 yılı Haziran ayında evlenmişti.

4
Brad Pitt, Angelina Jolie'den olan çocukları ve evlat edindikleri diğer çocuklar ile büyük bir aile olma hayallerine kavuştu. Yeni doğacak ikizleri ve 2 yaşındaki kızları Shiloh ile biyolojik olarak 3 çocuğu var.

5
Bruce Willis, 27 Haziran 2007'de kızları Rumer (soldaki) ve Tallulah ile bir filmim premierine katıldı. Fotoğrafta diğer kızı Scout yer almıyor. Üç kızının annesi ise Willis'in eski eşi aktris Demi Moore.

6
Billy Ray Cyrus ve 15 yaşındaki süperstar Miley Cyrus birlikte poz veriyor. Cyrus'un eşi Leticia Finley'den Noah adlı kızı ve Braison adlı bir oğlu var. Billy Ray'in ayrıva tanınmayan bir kadından Cody adlı bir çocuğu daha var.

7
Dustin Hoffman, 2007 yılında Avrupa'da bir filminin tanıtımına kızı Alexandra ile katıldı. Hoffman'ın 6 çocuğu var. 2'si eski eşiAnne Byrne'dan ve 4'ü son eşi ve Alexandra'nın annesi Lisa Gottsegen'den.

8
Jm Carrey, fotoğrafta Californiya Westwood'da 8 Mart'ta yapılan filminin premiereine kızı Jane (soldaki) ve kız arkadaşı Jenny McCarthy ile katılırken görülüyor. Jane'nin annesi Melissa Womer, ile aktör yakşaık 8 yıl evli kalmıştı.

9
Tom Cruise ve Katie Holmes, 10 Mayıs'ta çekilen bu fotoğrafta Californiya'da LA Galaxy ve New York Red Bulls maçını izlerken görülüyor. Cruise, 2 yaşındaki kızı Suri'yi kucaklıyor. Yanlarında Isabella Kidman-Cruise ile Connor Kidman-Cruise bulunuyor.

10
Sylvester Stallnone eşi Jennifer Flavin ve üç kızı Sophia Rose, Sistine Rose ve Scarlet Roseile Rambo filminin premierine katıldı. Aktörün ilk eşi Sasha Czack'tan da 2 oğlu bulunuyor.

YORUMLAR
500

Son Dakika Ünlü Babalar Ve Çocukları - Son Dakika


Advertisement