Ünlü çift aşka geldi! Milanlı yıldız Theo Hernandez ile model sevgilisi dudak dudağa poz verdi - Son Dakika

Ünlü çift aşka geldi! Milanlı yıldız Theo Hernandez ile model sevgilisi dudak dudağa poz verdi

26.08.2020 14:07

Geçtiğimiz aylarda Milan'lı yıldız futbolcu Theo Hernandez ile yeni bir açka yelken açan ünlü model Zoe Cristofoli, sevgilisiyle tekne turundaki dudak dudağa pozunu sosyal medyadan paylaştı.

1
Vücudundaki dövmelerle sosyal medyada gündem olan Zoe Cristofoli, geçtiğimiz aylarda Milan'lı yıldız futbolcu Theo Hernandez ile yeni bir aşka yelken açmıştı.
2
Tatilini İspanya'nın meşhur adası Ibiza'da sevgilisiyle birlikte geçiren ünlü model, paylaştığı tatil fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunuyor.
3
Cristofoli'nin kişisel Instagram hesabındaki sevgilisi Theo Hernandez ile birlikte yer aldığı son paylaşımı oldukça dikkat çekti.
4
Milan'lı futbolcuyla tekne turu yaparken dudak dudağa poz veren Zoe Cristofoli, fotoğrafa "Taze öpücük bebeğim" notunu düştü. Hernandez de sevgilisinin bu paylaşımına kayıtsız kalmadı ve "En iyi öpücük aşkım" yorumunda bulundu.
5
Milan'ın Fransız futbolcusu Theo Hernandez ile Zoe Cristofoli'nin geçtiğimiz haziran ayında flört etmeye başladıkları basında yer almıştı.
6
İtalyan modelin bacakları ve kolları kadar sırtında, omzunda ve boynunda olmak üzere vücudunun hemen her bölgesi dövmelerle kaplanmış vaziyette.
7
Instagram üzerinden vücudundaki dövmeleri sergilemesiyle meşhur olan ve dövme modelliği yapan Cristofoli'nin, sosyal medya platformunda 666 bin takipçisi bulunuyor.
8
9

Son Dakika Ünlü çift aşka geldi! Milanlı yıldız Theo Hernandez ile model sevgilisi dudak dudağa poz verdi - Son Dakika Spor


YORUMLAR (1)
  • korkusuz: şeytanları örf ve adetlerimize uygun olmayan müstehcen olarak neden gösterip milletin adabını bozuyorsunuz Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı