Ünlü Çift Romantik Akşam Yürüyüşünde Yakalandı - Son Dakika

Ünlü Çift Romantik Akşam Yürüyüşünde Yakalandı

5 yıl önce

1
Altın Küre ödüllerinde ilk defa bu karelerle yakınlaştığını gördüğümüz ünlü aktör Orlando Bloom ve sevilen şarkıcı Katy Perry dolu dizgin aşk yaşamaya başladı.

2
Görünüşe göre Katy Perry ile Orlando Bloom arasındaki aşk giderek alevleniyor. Çiçeği burnunda çift, birlikte çıktıkları Hawai tatilinde objektiflere takıldı. Daha önce birer evlilik yapan ve çok sayıda sevgili değiştiren Bloom ve Perry'nin birbirlerine bakışları onların gerçekten de derin bir aşk yaşadığını gözler önüne seriyor.

3
Kauai Ulusal Parkı'nda spor yaparken görüntülenen çift daha sonra da çıktıkları yürüyüşte objektiflere takıldı. Özellikle de Bloom'un sevgilisine bakışları onun güzel şarkıcıya ne kadar aşık olduğunun kanıtı olarak yorumlandı.

4
5
Bloom ve Perry, liseli aşıklar gibi göründükleri akşam yürüyüşünün sonunda bir restorana girdi.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Şarkıcı Linet'in, 90 kilo olduğu fotoğraflar ortaya çıktı Ünlü sunucu Diletta Leotta, terasını ringe çevirdi! Sosyal medyayı sallayan antrenman Fransız hemşireler, hükümetin salgın politikasını soyunarak protesto etti Yere uzanıp poz veren Yasmin Erbil, takipçilerine karantina tavsiyesinde bulundu Bahamalar'daki 1 aylık karantinasını bitiren ünlü model ülkesine döndü