Ünlü Çiftlerin İlginç Tanışma Hikayeleri - Son Dakika

Ünlü Çiftlerin İlginç Tanışma Hikayeleri

1
Sizce sinema, moda ve müzik dünyasının ünlü çiftleri nasıl tanışmış olabilir ? Büyük olasılıkla film ya da dizi setlerinde, klip çekiminde, defilenin kulisinde.. Birçoğu için durum böyle aslında. Ama bir de benzerine ancak filmlerde rastlanabilecek, "Bu kadarı da olur mu?" dedirtecek tanışma öyküleri de var.

2
"SEVGİLİMİ İNTERNETTEN BULDUM"
SEVGİLİMİ İNTERNETTEN BULDUM
Ünlü model ve oyuncu Kelly Brook, bir süredir birlikte olduğu Fransız sevgilisi Jeremy Parisi'yle sosyal medya aracılığıyla tanıştığını söyledi.

3
Bir TV programına konuk olan 36 yaşındaki Brook, kendisinden 6 yaş daha genç olan Fransız sevgilisi Jeremy Parisi'yi ilk kez sosyal medyada paylaşılan bir videoda gördüğünü anlattı.

4
Brook o dönemi şöyle anlattı: "O sıralar Los Angeles'ta yaşıyordum. Forma girmek için dövüş sporları ile ilgileniyordum. Bir gün izlediğim bir videoda Jeremy'yi gördüm. Sonra ona internet aracılığıyla ulaştım. Altı ay boyunca internetten görüştük."

5
Brook sevgilisiyle altı aylık online görüşmelerin ardından gerçek hayatta da tanıştıklarını ve aralarında romantik bir ilişki doğduğunu söyledi.

6
Kelly Brook, 36 yaşına gelmesine rağmen evlenip çocuk sahibi olmamasını da "başarı" olarak nitelendirdi.

7
İşi gereği sürekli seyahat etmek zorunda olduğunu söyleyen Brook "Kaotik bir hayatım var. Ayaklarım gerçekten de yere basmıyor, sürekli seyahat ediyorum. Erkeklere ayıracak çok zamanım yok." diye konuştu.

8
ONLAR MEKTUP ARKADAŞIYDI
ONLAR MEKTUP ARKADAŞIYDI
Carey Mulligan ile kocası Marcus Mumford birbirlerini uzun süredir tanıyordu aslında. Yani mektup arkadaşı olarak. Yıllarca yazıştılar, mektuplar giderek daha özel olmaya başladı.

9
Ama her ikisi de kariyerlerinde belli bir noktaya gelene kadar birbirleriyle görüşme şansı bulamadılar. Daha sonra bir araya geldiler ve flört etmeye başladılar. 2012 yılında da evlendiler.

10
HOLLYWOOD'UN KÜLKEDİSİ
HOLLYWOODUN KÜLKEDİSİ
Matt Damon'ın eşi Luciana Barroso, Hollywood'un külkedilerinden biri. Çift, 2003 yılında Damon'ın rol aldığı Stuck On You adlı filmin Miami'deki çekimleri sırasına tanıştı. Barroso o sırada bir barda barmenlik yapıyordu. Damon da arkadaşlarıyla birlikte Barroso'nun çalıştığı bara gitti. Ve benzerine ancak filmlerde rastlanabilecek mucize gerçekleşti. Damon ve Barroso birbirlerine ilk görüşte aşık oldu.

11
İşin ilginci Damon, hayatının aşkını bulduğu o bara arkadaşlarının ısrarıyla gitmişti. Aslında o gece başka bir yere gitmek istiyen Damon arkadaşlarını kıramadığı için Barroso'nun çalıştığı bara gitmişti. Büyük olasılık o bara gitmek için kendisini zorlayan arkadaşlarına minnettar kalmıştır Damon.

12
GOOGLE BULUŞTURDU
GOOGLE BULUŞTURDU
Kate Moss ile şu sıralar aralarının bozuk olduğu söylenen eşi Jamie Hince'e gelince... İlk bakışta duyanlara "Hadi canım!" dedirtecek türden bir tanışma. 2007'de Moss bir arkadaşının evinde Google'da arama yapıyordu. Kafasından geçenler bilinmez ama önünde açılan fotoğraflardan biri de The Kills grubunun üyelerinden Jamie Hince'e aitti. Moss fotoğrafı görür görmez "Onun görüntüsünden hoşlandım" dedi arkadaşına.

13
Daha sonra da başka bir arkadaşı Moss'u Hince ile tanıştırmak için bir görüşme ayarladı. Çift 2011'de evlendi. Ancak şu sıralar boşanma aşamasındalar.

14
KURTARICI KAHRAMAN
KURTARICI KAHRAMAN
Reese Witherspoon ile Jim Toth ortak bir arkadaşlarının evindeki partide tanıştılar. Ama durum sanıldığı kadar da sıradan değil. Partide alkolü fazla kaçıranlardan biri Witherspoon'u kötü şakalarıyla rahatsız ediyordu.

15
Bu sarhoş davetlinin arkadaşı olan Jim Toth hemen olaya el koyup Witherspoon'u kurtardı. Bu olaydan sonra çift flört etmeye başladı. 2011 yılında da evlendiler.

16
ÖĞRENCİSİNE AŞIK OLDU
ÖĞRENCİSİNE AŞIK OLDU
William H. Macy ise bir zamanlar şimdiki karısı Felicity Huffman'ın eğitmeniydi. Çift, 80'lerin başında Macy'nin hem kurucularından hem de eğitmenlerinden biri olduğu Atlantic Theater Company'de tanıştı.

17
Huffman da orada drama dersleri alıyordu. 15 yıl boyunca sevgili oldular, Macy bu süre içinde Huffman'a defalarca evlenme teklif etti. Çift, sonunda 1997 yılında evlendi.

18
KLİPTE GÖRDÜ EVLENMEYİ AKLINA KOYDU
KLİPTE GÖRDÜ EVLENMEYİ AKLINA KOYDU
David Beckham da eşi Victoria'yı o sıralar üyesi olduğu Spice Girls grubunun bir şarkısının klibinde görüp beğendi. Sonra bir ortak arkadaşları onları tanıştırdı hatta Victoria Beckham; David Beckham'ın oynadığı maçlardan birini izlemeye bile gitti. Ancak o sırada aralarında herhangi bir şey olmadı.

19
Victoria Beckham ikinci kez maç izlemeye gittiğinde ise David Beckham bu kez Victoria Beckham'dan telefon numarasını almayı başardı. Birkaç buluşmadan sonra birbirlerine aşık olduklarını itiraf ettiler. Şimdi mutlu bir evlilikleri ve dört çocukları var.

20
KATALOGDAN ÇIKAN MUTLULUK
KATALOGDAN ÇIKAN MUTLULUK
Podyum dünyasının her zaman göz önünde olan kağıt bebeklerinin evlilik öyküleri de genellikle masallardaki gibi olur. Çağımızda artık gerçek prensler olmadığına göre zengin bir iş adamı onları görür görmez aşka düşer. Birbirinden güzel mankenler de peri kızlarını kıskandıracak güzellikte bir gelin olur ve beyaz atlı prensleriyle dünyaevine girerler. Ama Sports Illustrated'ın gözde mankenlerinden Brookly Decker'ın tenis kortlarının yıldızı Andy Roddick ile evlenmesinin öyküsü bu tür masalları bile geride bırakacak kadar ilginç.

21
Roddick 2006 yılında Sports Illustrated'ın bikini özel sayısına bakarken birden bire sarışın bir güzelin fotoğrafları dikkatini çekmiş. "Ne güzel bir kız" diye geçmek yerine bir araştırma yapmış Roddick. Menajeri Ken Meyerson'dan bu sarışının kendisiyle çıkıp çıkmayacağını sormasını istemiş. Bu olup bitenler kulağa pek romantik gelmese de 22 yaşındaki Brooklyn Decker ardı arkası kesilmeyen telefonlardan da etkilenerek Andy Roddick ile tanışmayı kabul etmiş. Sonuç; mutlu bir evlilik...

Haber Yayın Tarihi: 12.08.2016 10:08

Son Dakika Ünlü Çiftlerin İlginç Tanışma Hikayeleri - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor