Ünlü Çiftlerin Nikah Fotoğrafları - Son Dakika

Ünlü Çiftlerin Nikah Fotoğrafları

09.08.2016 08:42

1
Sanat ve sinema dünyasının ünlü isimleri hayatlarının en özel anı olan nikah törenlerinde hiç bir detayı atlamıyor...

İşte yıldızların evet dediği 'o anlar' ve anı ölümsüzleştiren fotoğraflar...

2
SİBEL CAN- HAKAN URAL/ O dönemde yıldızı yeni parlamış olan Sibel Can ile Hakan Ural 28 Eylül 1988'de gizlice evlendiler. Çift iki çocuk sahibi oldu. Ama evlilikleri uzun sürmedi. Tek celsede voşandılar. Sibel'in davranışları ve yalanları nedeniyle yuvalarının yıkıldığını söyleyen Hakan Ural, ‘‘Dilerim Sibel, kurtlar sofrasında meze olmaz'' diye konuşmuştu.

3
BARIŞ MANÇO - LALE MANÇO/

Sanatçı Barış Manço, yapımcı Lale Manço ile nikah masasına oturdu.

4
BERGÜZAR KOREL - HALİT ERGENÇ/

Binbir Gece dizisiyle şöhretin zirvesine çıkan iki ünlü oyuncu Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, Les Ottomans Otel'de evlendi. Korel, şahitler huzurunda atılan imzanın ardından böyle poz verdi. Çiftin Ali adında bir de oğlu var.

5
BURAK HAKKI - SEMA ŞİMŞEK/

Podyumların örnek çiftlerinden Burak Hakkı ve Sema Şimşek yakın dostlarının katıldığı düğün töreni ile 2001 yılında evlendi.

Çift nikah gecesini bu pozla ölümsüzleştirdi. Ancak mutluluk 11 yıl sonra gelen ayrılıkla bozuldu.

6
COŞKUN SABAH - CEYDA OKAY /

Sanatçı Coşkun Sabah, manken Ceyda Okay ile Conrad Oteli Havuzbaşı'nda yapılan törenle dünyaevine girdi. Sabah, törenin ardından eşiyle ilk pozunu verdi.. Çift şu sıralar boşanmak için mahkemeye başvurdu.

7
DEMET ŞENER - İBRAHİM KUTLUAY/

Manken Demet Şener büyük aşk yaşadığı basketbolcu İbrahim Kutluay ile 2005 yılında evlendi. Çift nikahın ardından basının karşısına geçti.

8
DOLUNAY SOYSERT - SİNAN TUZCUOĞLU/

Oyuncu Dolunay Soysert kendisi gibi oyuncu olan Sinan Tuzcu ile 2007 yılında evlendi ve bu kare çiftin nikahından hemen sonra çekildi. Ünlü çift geçtiğimiz günlerde boşandı.

9
ÇAĞLA ŞIKEL - EMRE ALTUĞ/

Yaklaşık 4 yıldır inişli çıkışlı bir ilişki yaşayan manken Çağla Şikel ile aktör ve şarkıcı Emre Altuğ, Sortie'de dünya evine girdi. Çift, "hayatımızın en özel anıydı" dedikleri nikah törenini çekilen fotoğrafla ölümsüzleştirdi. Çift 7 yıl sonra ayrılık kararı aldı.

10
DEMET AKALIN - OKAN KURT/

Demet Akalın büyük aşk yaşadığı işadamı Okan Kurt ile dünyaevine girdi. Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen nikah töreni öncesi Akalın ve Kurt objektiflerin karşısına geçti.

11
EBRU ŞALLI - HARUN TAN/

Ebru Şallı, üç yıl birlikte olduğu Harun Tan'la Swissotel'de düzenlenen bir düğünle 2002 yılında evlendi. Ancak iki çocuk sahibi olmalarına rağmen boşandılar.

12
HÜLYA AVŞAR - KAYA ÇİLİNGİROĞLU /

Hülya Avşar işadamı Kaya Çilingiroğlu ile 1997 yılında Paris'te evlendi. Çift o anı böyle ölümsüzleştirdi. Zehra isimli bir kızları olan Çilingiroğlu ve Avşar, 2005 yılında yollarını ayırdı.

13
EMRE BELÖZOĞLU - TUĞBA GÜREVİN/

Fenerbahçeli yıldız futbolcu Emre Belözoğlu bir süredir birlikte olduğu Tuğba Gürevin ile evlendi. Çift nikahın ardından böyle poz verdi.

14
SEZEN AKSU - SİNAN ÖZER/

Sezen Aksu 10 Temmuz 1981'de oğlu Mithat Can'ın babası Sinan Özer ile evlenmişti. Ancak Özer ve Aksu'nun evliliği uzun sürmedi.

15
EROL EVGİN - EMEL EVGİN /

Erol Evgin, kendisi gibi mimar olan okul arkadaşı Emel Evgin ile 28 Şubat 1973'te evlendi. İkili tören öncesi böyle poz verdi.

16
KAYA ÇİLİNGİROĞLU - FERAYE TANYOLAÇ/

İşadamı Kaya Çilingiroğlu uğruna eşinden boşandığı Feraye Tanyolaç ile evlendi. Çift sürpriz nikahı fotoğraf karesiyle ölümsüz kıldı. Ancak onlar da beklenmedik bir şekilde ayrıldı.

17
GAMZE ÖZÇELİK - UĞUR PEKTAŞ/

Oyuncu Gamze Özçelik "Arka Sokaklar" dizisindeki rol arkadaşı Uğur Pektaş ile nikah masasına oturdu. Ancak birliktelik uzun sürmedi. Mutlu günlerden geriye ise el ele çekilmiş bu kare kaldı.

18
GÖNÜL YAZAR - FAHRETTİN AKÇINAR /

Gönül Yazar, işadamı Fahrettin Akçınar ile 1997 yılında Las Vegas'ta evlendi. Yazar ve Akçınar atılan imzaların ardından objektif karşısına geçti. Gönül Yazar'ın bu evliliği de boşanmayla sonuçlandı.

19
FATİH TERİM - FULYA TERİM/

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim ilk ve tek evliliğini Fulya Terim ile yaptı.

Buse Terim, bir takipçisinin kendisine gönderdiği ve anne-babasının nikah törenine ait olan bu kareyi "Anne ve babamın düğün fotoğrafı inanmıyorum, nereden buldunuz?" notuyla sayfasında paylaştı.

20
KİBARİYE - ALİ KÜÇÜKBALÇIK/

Şarkıcı Kibariye kendisinden 19 yaş küçük olan Ali Küçükbalçık ile 1999 yılında nikah masasına oturdu. İşte o geceye ait bir fotoğraf.

21
MEHMET ALİ ERBİL - MUHSİNE KAMİLOĞLU/

Mehmet Ali Erbil, ilk evliliğini Muhsine Kamiloğlu ile yaptı ve bu fotoğraf nikahtan hemen önce çekildi.

22
MEHMET ALİ ERBİL - TUĞBA ERBİL/

Şovmen Mehmet Ali Erbil Roma'da uzatmalı aşkı Tuğba Coşkun ile evlendi. Konsolos Hüseyin Doğan'ın kıydığı nikâhta Mehmet Ali Erbil'in şahidi Ertan Ertekin olurken, Tuğba Coşkun'un şahidi ise Seda Sayan'dı. Ali Sadi adında bir oğulları olan ikili bir süre sonra yollarını ayırdı. O günden geriye ise bu fotoğraf kaldı.

23
MUAZZEZ ABACI - HASAN HEYBETLİ /

Ünlü assolist Muazzez Abacı, 1998 yılında boşandığı eşi Hasan Heybetli ile bir kez daha nikah masasına oturdu. Çift imza atmadan önce bu pozu verdi.

24
MUAZZEZ ERSOY - İSMET ÖZHAN/

Türk Sanat Müziği'nin güçlü sesi Muazzez Ersoy, kliplerinde rol alan ve Kalbimi Kıra Kıra' dizisinde birlikte oynadığı manken İsmet Özhan'la Malkara'da sürpriz bir evlilik yaptı.

Çift nikahtan sonra objektiflerin karşısına geçti. Ancak mutluluk uzun sürmedi ve ikili yollarını ayırdı.

25
MUSTAFA SANDAL - EMİNA JAHOVİC /

Sanatçı Mustafa Sandal 4 yıl aşk yaşadığı Emina ile 2008 yılında evlendi. Sandal ve Jahovic nikahın ardından poz verdi.

26
MÜJDE AR - SAMİM DEĞER/

Oyuncu Müjde Ar, ilk evliliğini dönemin ünlü yönetmenlerinden Samim Değer ile yaptı. İşte o günlere ait bir kare...

27
NEBAHAT ÇEHRE - YILMAZ GÜNEY/

Oyuncu Nebahat Çehre kendisi gibi oyuncu olan Yılmaz Güney ile 30 Ocak 1967'de nikah masasına oturdu. Bu fotoğraf Yılmaz Güney'in nikah defterini imzaladığı sırada çekildi.

28
NİHAN AKKUŞ - OKAN BURUK /

Yaklaşık iki yıl aşk yaşayan manken Nihan Akkuş ile futbolcu Okan Buruk, Swissotel Sultanpark'ta düzenlenen törenle evlendi. Çift, nikah öncesi kameraların karşısına geçti.

29
PINAR TEZCAN - KEREM ÖZÇAPKIN/

Manken Pınar Tezcan iş adamı sevgilisi Kerem Özçapkın ile 2009 yılında evlendi. Çift, atılan imzaların ardından kameraların karşısına geçti.

30
PINAR ALTUĞ - YAĞMUR ATACAN /

Oyuncu Pınar Altuğ 2008 yılında kendisi gibi oyuncu olan Yağmur Atacan ile nikah masasına oturdu.Altuğ, nikahın ardından nikah cüzdanı ile poz verdi.

31
SAFİYE SOYMAN - ZİYA AKARÖZ/

Safiye Soyman, Ziya Akaröz ile evlenirken henüz 13 yaşındaydı.

32
SEDA SAYAN - ONUR ŞAN /

Seda Sayan ile Onur Şan yaklaşık 40 davetlinin katıldığı özel bir nikah töreni ile evlendi. Aradığı mutluluğu bulamayan Sayan, eşinden boşandı. Evlilikten geriye bu fotoğraf kaldı.

33
SEDA SAYAN - RIDVAN KILIÇ /

Seda Sayan ilk evliliğini 1987 yılında futbolcu Rıdvan Kılıç ile yaptı. Çift nikahın ardından böyle poz verdi.

34
SEDA SAYAN - SONER YAPÇACIK (1998-1999)/

Seda Sayan, tanıştıktan 3 dakika sonra gelen evlilik teklifine "Evet" dedi. Ancak bu mutluluk çok kısa sürdü. Bu Seda Sayan'ın üçüncü evliliği oldu.

35
TAMER KARADAĞLI - ARZU BALKAN/

Tamer Karadağlı 8 yıldır beraberliğini sürdürdüğü Arzu Balkan ile dünya evine girdi. Çırağan Sarayı'ndaki düğün töreninde çiftin nikahını döneminŞişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. Mutluluk uzun sürmedi ve çift yollarını ayırdı.

36
MEHMET ALİ ERBİL - SEDEF ERBİL /

Mehmet Ali Erbil , 21 yaşındaki Bilkent Üniversitesi öğrencisi Sedef Altuntaş'la Ankara'da evlendi. Gizli nikah bu fotoğrafla ortaya çıktı. Bir yıl evli kalan çift sürpriz bir şekilde boşandı.

37
SİBEL CAN - SULHİ AKSÜT/

Ünlü ses sanatçısı Sibel Can , Nakkaştepe deki evinde aile arasında kıyılan nikahla işadamı Sulhi Aksüt ile evlendi.Bu evlilikten Emir isminde bir oğulları olan Aksüt ve Can 2010 yılında boşandı. Nikah gecesinden geriye ise bu kare kaldı.

38
TAN SAĞTÜRK - ALONA ATABERK/

Ünlü balet Tan Sağtürk, Alona Ataberk ile geçtiğimiz salı günü Tarabya'daki Fransız Bahçeleri'nde gizlice evlendi. Nikâhı, döneminŞişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. Çift ilk pozlarını nikah öncesi verdi.

39
TÜLİN ŞAHİN - MEHMET ÖZER/

Tülin Şahin iş adamı Mehmet Özer ile Swisotel Chalet Bahçede 2005 yılında evlendi.İşte o güne ait bir fotoğraf...

40
TUĞÇE KAZAZ - YORGOS SEITARIDIS/

Manken Tuğça Kazaz, uğruna din değiştirdiği Yunan sevgilisi Yorgos Seitaridis ile kilisede evlendi.Tuğçe Kazaz törenin ardından eşiyle dudak dudağa poz verdi. Aşkları olay yaratan çift kısa bir süre sonra boşandı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Ünlü Çiftlerin Nikah Fotoğrafları - Son Dakika


Advertisement