Ünlü Çiftlerin Nikah Fotoğrafları - Son Dakika

Ünlü Çiftlerin Nikah Fotoğrafları

07.06.2016 15:20

1
Sanat ve sinema dünyasının ünlü isimleri hayatlarının en özel anı olan nikah törenlerinde hiç bir detayı atlamıyor...

İşte yıldızların evet dediği 'o anlar' ve anı ölümsüzleştiren fotoğraflar...

2
FATİH TERİM - FULYA TERİM/

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim ilk ve tek evliliğini Fulya Terim ile yaptı.

Buse Terim, bir takipçisinin kendisine gönderdiği ve anne-babasının nikah törenine ait olan bu kareyi "Anne ve babamın düğün fotoğrafı inanmıyorum, nereden buldunuz?" notuyla sayfasında paylaştı.

3
SAFİYE SOYMAN - ZİYA AKARÖZ/

Safiye Soyman, Ziya Akaröz ile evlenirken henüz 13 yaşındaydı.

4
BERGÜZAR KOREL - HALİT ERGENÇ/

Binbir Gece dizisiyle şöhretin zirvesine çıkan iki ünlü oyuncu Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, Les Ottomans Otel'de evlendi. Korel, şahitler huzurunda atılan imzanın ardından böyle poz verdi.

5
BARIŞ MANÇO - LALE MANÇO/

Sanatçı Barış Manço, yapımcı Lale Manço ile nikah msasına oturdu.

6
BURAK HAKKI - SEMA ŞİMŞEK/

Podyumların örnek çiftelerinden Burak Hakkı ve Sema Şimşek yakın dostlarının katıldığı düğün töreni ile 2001 yılında evlendi. Çift nikah gecesini bu pozla ölümsüzleştirdi. Ancak mutluluk 11 yıl sonra gelen ayrılıkla bozuldu.

7
CAN TANRIYAR - PETEK DİNÇÖZ/

Yaklaşık 8 yıl birliktelik yaşayan Can Tanrıyar ve Petek Dinçöz, Beyaz Show'da gerçekleşen sürpriz nikah ile evlendi. Çift aynı yıl yollarını ayırdı. Düğün gecesinden geriye ise bu fotoğraf kaldı.

8
SONER YAPÇACIK (1998-1999):/

Seda Sayan, tanıştıktan 3 dakika sonra gelen evlilik teklifine "Evet" dedi. Ancak bu mutluluk çok kısa sürdü. Bu Seda Sayan'ın üçüncü evliliği oldu.

9
10
CEYDA DÜVENCİ - ENGİN AKGÜN/

Oyuncu Ceyda Düvenci 2008 yılında Engin Akgün ile nikah masasına oturdu. Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleştirilen düğün uzun süre konuşuldu. Ancak onlar da bir süre önce yollarını ayırdı.

11
COŞKUN SABAH - CEYDA OKAY/

Sanatçı Coşkun Sabah, manken Ceyda Okay ile Conrad Oteli Havuzbaşı'nda yapılan törenle dünyaevine girdi. Sabah, törenin ardından eşiyle ilk pozunu verdi..

12
DEMET ŞENER - İBRAHİM KUTLUAY/

Manken Demet Şener büyük aşk yaşadığı basketbolcu İbrahim Kutluay ile 2005 yılında evlendi. Çift nikahuın ardından basının karşısına geçti.

13
DOLUNAY SOYSERT - SİNAN TUZCUOĞLU/

Oyuncu Dolunay Soysert kendisi gibi oyuncu olan Sinan Tuzcu ile 2007 yılında evlendi ve bu kare çiftin nikahından hemen sonra çekildi.

14
EBRU ŞALLI - HARUN TAN/

Ebru Şallı, üç yıl birlikte olduğu Harun Tan'la Swissotel'de düzenlenen bir düğünle 2002 yılında evlendi. Ancak iki çocuk sahibi olmalarına rağmen boşandılar.

15
EMRE BELÖZOĞLU - TUĞBA GÜREVİN/

Fenerbahçeli yıldız futbolcu Emre Belözoğlu bir süredir birlikte olduğu Tuğba Gürevin ile evlendi. Çift nikahın ardından böyle poz verdi.

16
SİBEL CAN- HAKAN URAL/

O dönemde yıldızı yeni parlamış olan Sibel Can ile Hakan Ural 28 Eylül 1988'de gizlice evlendiler. Çift iki çocuk sahibi oldu. Ama evlilikleri uzun sürmedi.

17
DEMET AKALIN - OKAN KURT

Demet Akalın üçüncü evliliğini Okan Kurt ile yaptı. Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen nikah töreni öncesi Akalın ve Kurt objektiflerin karşısına geçti.

18
KAYA ÇİLİNGİROĞLU - FERAYE TANYOLAÇ/

İş adamı Kaya Çilingiroğlu uğruna eşinden boşandığı Feraye Tanyolaç ile geçtiğimiz yıl evlendi. Çift sürpriz nikahı fotoğraf karesiyle ölümsüz kıldı. Ancak onlar da beklenmedik bir şekilde ayrıldı.

19
GÖNÜL YAZAR - FAHRETTİN AKÇINAR/

Gönül Yazar, işadamı Fahrettin Akçınar ile 1997 yılında Las Vegas'ta evlendi. Yazar ve Akçınar atılan imzaların ardından objektif karşısına geçti. Gönül Yazar'ın bu evliliği de boşanmayla sonuçlandı.

20
GÜLBEN ERGEN - MUSTAFA ERDOĞAN/

Sanatçı Gülben Ergen, Mustafa Erdoğan ile Kemer Country'de düzenlenen bir törenle dünyaevine girdi. Evliliklerinden 3 çocukları olan çift, yollarını ayırdı ve mutlu günlerden geriye bu fotoğraf kaldı.

21
HAKAN ŞÜKÜR - BEYDA SERTBAŞ/

Hakan Şükür, muhteşem bir törenle hayatını Beyda Sertbaş ile birleştirdi.. Çift o anı böyle ölümsüzleştirdi.

22
HAZIM KÖRMÜKÇÜ - HİLAL ÖZDEMİR/

Oyuncu Hazım Körmükçü 2003 yılında tükücü Hilal Özdemir ile nikah masasına oturdu. Yakın dostlarının katıldığı nikah töreni bu kareyle ölümsüzleşti.

23
HÜLYA KOÇYİĞİT - SELİM SOYDAN/

Hülya Koçyiğit ve Selim Soydan 5 Temmuz 1968'de nikah masasına oturdu. İki ünlü ismin düğünü bir çok basın kuruluşu tarafından yakından takip edildi. Koçyiğit ve Soydan'ın ilk pozu Ses dergisinde kapak olarak kullanıldı.

24
İPEK TANRIYAR - TUNÇ NAZİKOĞLU/

Manken-oyuncu İpek Tanrıyar, iki yıl birlikte olduğu işadamı Tunç Nazikoğlu ile evlendi. Ancak mutluluk sadece fotoğraflarda kaldı ve çift yollarını ayırdı.

25
HÜLYA AVŞAR - KAYA ÇİLİNGİROĞLU/

Hülya Avşar işadamı Kaya Çilingiroğlu ile Paris'te evlendi. Çift o anı böyle ölümsüzleştirdi. Zehra isimli bir kızları olan Çilingiroğlu ve Avşar yıllar sonra yollarını ayırdı.

26
KİBARİYE - ALİ KÜÇÜKBALÇIK/

Şarkıcı Kibariye kendisinden 19 yaş küçük olan Ali Küçükbalçık ile 1999 yılında nikah masasına oturdu. İşte o geceye ait bir fotoğraf.

27
MEHMET ALİ ERBİL - TUĞBA ERBİL/

Şovmen Mehmet Ali Erbil Roma'da uzatmalı aşkı Tuğba Coşkun ile evlendi. Konsolos Hüseyin Doğan'ın kıydığı nikâhta Mehmet Ali Erbil'in şahidi Ertan Ertekin olurken, Tuğba Coşkun'un şahidi ise Seda Sayan'dı. Ali Sadi adında bir oğulları olan ikili bir süre sonra yollrını ayırdı. O günden geriye ise bu fotoğraf kaldı.

28
HÜLYA AVŞAR - MEHMET TECİRLİ/

Hülya Avşar'ın ilk evliliğini yaptığı gün çekilen nikah fotoğrafı 1980 yılına ait.

29
MEHMET ALİ ERBİL - MUHSİNE KAMİLOĞLU/

Mehmet Ali Erbil, ilk evliliğini Muhsine Kamiloğlu ile yaptı ve bu fotoğraf nikahtan hemen önce çekildi.

30
MUAZZEZ ABACI - HASAN HEYBETLİ/

Ünlü assolist Muazzez Abacı, 1998 yılında boşandığı eşi Hasan Heybetli ile bir kez daha nikah masasına oturdu. Çift imza atmadan önce bu pozu verdi.

31
O ZAMANLAR ADI BİLE BAŞKAYDI/

Muazzez Ersoy adı henüz Hatice Yıldız Levent olduğu dönemde ilk evliliğini yaptı. O sırada sadece 16 yaşındaydı.

32
MUAZZEZ ERSOY - İSMET ÖZHAN/

Türk Sanat Müziği'nin güçlü sesi Muazzez Ersoy, kliplerinde rol alan ve Kalbimi Kıra Kıra' dizisinde birlikte oynadığı manken İsmet Özhan'la Malkara'da sürpriz bir evlilik yaptı. Çift nikahtan sonra objektiflerin karşısına geçti. Ancak mutluluk uzun sürmedi ve ikili yollarını ayırdı.

33
MUSTAFA SANDAL - EMİNA JAHOVİC/

Sanatçı Mustafa Sandal 4 yıl aşk yaşadığı Emina ile 2008 yılında evlendi. Sandal ve Jahovic nikahın ardından poz verdi.

34
MÜJDE AR - SAMİM DEĞER/

Oyuncu Müjde Ar, ilk evliliğini dönemin ünlü yönetmenlerinden Samim Değer ile yaptı. İşte o günlere ait bir kare...

35
NEBAHAT ÇEHRE - YILMAZ GÜNEY/

Oyuncu Nebahat Çehre kendisi gibi oyuncu olan Yılmaz Güney ile 30 Ocak 1967'de nikah masasına oturdu. Bu fotoğraf Yılmaz Güney'in nikah defterini imzaladığı sırada çekildi.

36
NİHAT KAHVECİ - PINAR KAŞGÖREN/

Türk futbolunun yıldız isimlerinden Nihat Kahveci, manken Pınar Kaşgören ile Çırağan Sarayı'ndaki gerçekleştirilen görkemli bir düğünle evlendi. Çift geçtiğimiz yıllarda anlaşarak boşandı.

37
NİHAN AKKUŞ - OKAN BURUK/

Yaklaşık iki yıl aşk yaşayan manken Nihan Akkuş ile futbolcu Okan Buruk, Swissotel Sultanpark'ta düzenlenen törenle evlendi. Çift, nikah öncesi kameraların karşısına geçti.

38
NİL KARAİBRAHİMGİL - SERDAR ERENER/

Ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil, Nil nehri kenarında reklamcı Serdar Erener ile evlendi. Çift imzaların ardından böyle poz verdi.

39
PINAR ALTUĞ - YAĞMUR ATACAN/

Oyuncu Pınar altuğ 2008 yılında kendisi gibi oyuncu olan Yağmur Atacan ile nikah masasına oturdu.Altuğ, nikahın ardından nikah cüzdanı ile poz verdi.

40
SEDA SAYAN - RIDVAN KILIÇ/

Seda Sayan ilk evliliğini 1987 yılında futbolcu Rıdvan Kılıç ile yaptı. Çift nikahın ardından böyle poz verdi.

41
MEHMET ALİ ERBİL - SEDEF ERBİL/

Mehmet Ali Erbil , 21 yaşındaki Bilkent Üniversitesi öğrencisi Sedef Altuntaş la Ankara da evlendi. Gizli nikah bu fotoğrafla ortaya çıktı. Bir yıl evli kalan çift sürpriz bir şekilde boşandı.

42
SEDEN GÜREL - AYKUT GÜREL/

Müziğin iki güçlü ismi Seden Kutlubay ve Aykut Gürel 26 Haziran 1989'da nikah masasına oturdu. Çift, hayatlarının en özel gününü bu kare ile ölümsüzleştirdi.

43
SİBEL CAN - SULHİ AKSÜT/

Ünlü ses sanatçısı Sibel Can , Nakkaştepe deki evinde aile arasında kıyılan nikahla işadamı Sulhi Aksüt ile evlendi.Bu evlilikten Emir isminde bir oğulları olan Aksüt ve Can 2010 yılında boşandı. Nikah gecesinden geriye ise bu kare kaldı.

44
SEZEN AKSU - SİNAN ÖZER/

Sezen Aksu 10 Temmuz 1981'de oğlu Mithat Can'ın babası Sinan Özer ile evlenmişti. Ancak Özer ve Aksu'nun evliliği uzun sürmedi.

45
TAMER KARADAĞLI - ARZU BALKAN/

Tamer Karadağlı 8 yıldır beraberliğini sürdürdüğü Arzu Balkan ile dünya evine girdi. Çırağan Sarayı'ndaki düğün töreninde çiftin nikahını Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. Mutluluk uzun sürmedi ve çift yollarını ayırdı.

46
TUĞÇE KAZAZ - YORGOS SEITARIDIS/

Manken Tuğça Kazaz, uğruna din değiştirdiği Yunan sevgilisi Yorgos Seitaridis ile kilisede evlendi.Tuğçe Kazaz törenin ardından eşiyle dudak dudağa poz verdi. Aşkları olay yaratan çift kısa bir süre sonra boşandı.

47
TÜLİN ŞAHİN - MEHMET ÖZER/

Tülin Şahin iş adamı Mehmet Özer ile Swisotel Chalet Bahçede 2005 yılında evlendi. İşte o güne ait bir fotoğraf...

48
AHMET SARAÇOĞLU - ŞİRİN SEVİNÇ/

Yaprak Dökümü ile yıldızı parlayan Ahmet Saraçoğlu uzun süredir birlikte olduğu Şirin Sevinç ile evlendi.

49
YEŞİM SALKIM - MUSTAFA İMRE/

Yeşim Salkım, 20 yaşında Mustafa İmre ile nikah masasına oturdu. Çift bir süre sonra yollarını ayırdı.

50
ÇAĞLA ŞIKEL - EMRE ALTUĞ/

Yaklaşık 4 yıldır inişli çıkışlı bir ilişki yaşayan manken Çağla Şikel ile aktör ve şarkıcı Emre Altuğ, Sortie'de dünya evine girdi. Çift, "hayatımızın en özel anıydı" dedikleri nikah törenini çekilen fotoğrafla ölümsüzleştirdi. Çift 7 yıl sonra ayrılık kararı aldı.

51
EROL EVGİN - EMEL EVGİN/

Erol Evgin, kendisi gibi mimar olan okul arkadaşı Emel Evgin ile 28 Şubat 1973'te evlendi. İkili tören öncesi böyle poz verdi.

52
HÜLYA DARCAN - TANJU KOREL/

1971 yılında dönemin ünlü aktörlerinden Tanju Korel ile tanışan Hülya Darcan üç yıllık birlikteliğin ardından Korel ile nikah masasına oturdu. Çiftin mutluluğu objektiflere böyle yansıdı.

53
Şöhretin ardından da aşk geldi... Kiminin mutlulukları yansıdı kameralar önüne, kiminin gözyaşları, kimininse gizli sandığı kaçamakları... Ama hepsi aşka boyun eğdi... İşte her yaptığı olay olan ünlü isimlerin hafızalara kazınan ilk medyatik aşkları...

54
Şarkıcı Alişan her ne kadar ilk medyatik aşkını Gülşen ile yaşamış olsa da, hafızalarda yer eden asıl birlikteliği şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin ile olan aşkı.

55

Bir dargın bir barışık yaşanan ilişki geçtiğimiz yıllarda resmiyete döküldü ve Alişan, Sezin ile nişanlandı. Ancak, ikili yine mutluluğu bulamadı ve yollarını ayırdı.

56

Aysun Kayacı-Emre Aşık/ Manken Aysun Kayacı, ilk medyatik aşkını futbolcu Emre Aşık ile yaşadı.

57

Manken-futbolcu aşkının en güzel örneği olarak gösterilen çift, Aysun Kayacı'nın adının Fatih Aksoy ile aşk dedikodularına karışmasının ardından 7 yıllık ilişkilerini noktaladı.

58

Ayrılığın ardından adı birçok kişiyle anılan Aysun Kayacı son olarak Ozan Sevindik ile birlikte oldu. Bu ilişki de mutlu sona ulaşamadı. Ardından Kayacı, Efe adlı bir bankacıyla evlendi.

59
Burak Kut-Meltem Cumbul/ Şarkıcı Burak Kut, ilk albümü "Benimle Oynama" sayesinde sadece şöhretin kapılarını aralamakla kalmadı, kendisini medyatik bir aşkın da içinde buldu.

60

Burak Kut 1993 yılında, oyuncu Meltem Cumbul ile aşk yaşamaya başladı. Çift birlikte geçen 4 yılın ardından 1997 yılında ilişkilerini noktaladı.

61

Cem Yılmaz-Zeynep Tümerdem/ Sanat aleminin kahkaha makinası Cem Yılmaz ilk medyatik ilişkisini Zeynep Tümerdem ile yaşadı. Üç yıl boyunca bir dargın bir barışık ilerleyen aşk sonunda bitti.

62
Aşk defterinde Sema Şimşek, Meltem Hakarar, Demet Şener, Selin Toktay gibi güzellerin yazılı olduğu Cem Yılmaz, son olarak Cansu Dere ile yollarını ayırdı. İki yıl önce dünyaevine girdiği ve Kemal adında bir oğlu olan Ahu Yağtu'dan da 2013 yılında boşandı.

63

Deniz Seki-Ömer Seval/ Şarkıcı Deniz Seki'nin ilk medyatik aşkı Ömer Seval ile olan birlikteliğiydi.

64
Adı Okan Bayülgen ile aşk dedikodularına karışan Deniz Seki, evli ve iki çocuk babası Hüsnü Şenlendirici ile de aşk yaşadı.

65
Doğa Rutkay-Mehmet Ali Alabora/ Tiyatrocu Aziz Rutkay'ın kızı Doğa Rutkay'ın kameralar önüne el ele çıktığı ilk sevgilisi Mehmet Ali Alabora'ydı.

66

4 yıl boyunca düzeyli bir ilişki yaşayan ve birbirlerini bir an olsun yalnız bırakmayan çift, basın kuruluşlarına gönderdikleri açıklama ile ayrıldıklarını duyurdu.

67

Doğa Rutkay, son olarak Şahan Gökbakar ile aşk yaşadı ancak bu ilişkisi de mutlu sona ulaşmadı.

68

Doğa Rutkay geçtiğimiz yıl Kerimcan Kamal ile nikah masasına oturdu.

69

Çağla Şıkel-Bozok Gören/ Emel Müftüoğlu'nun klibinde tanışan Bozok Gören ve Manken Çağla Şıkel de ilk görüşte aşktan nasibini alanlardan. Henüz 20 yaşındayken aşk yaşamaya başlayan ikili geçen 2,5 yılın sonunda "aradaki saygının bitmesini" gerekçe göstererek yollarını ayırdı.

70

Çağla Şıkel aradığı aşkı Emre Altuğ'da buldu. İkili 8 yıllık evliliklerini geçtiğimiz aylarda sonlandırdı.

71

Kenan Doğulu-Billur Kalkavan/ İlk albümü 'Yaparım Bilirsin'i 1993 yılında çıkaran ve bu albümle şöhret kapısını ardına kadar açan Kenan Doğulu, ilk medyatik aşkını kendisinden 12 yaş büyük olan Billur Kalkavan ile yaşadı.

72

Kenan Doğulu, başta Ebru Akel olmak üzere birçok güzelle aşk yaşadı. Doğulu'nun manken Tuğçe Kazaz ile olan ilişkisi de çok konuşuldu. Uzun süren ilişki sürpriz bir kararla bitti.

73

Doğulu uzun bir yalnızlığın ardından geçtiğimiz yıl temmuz ayında Beren Saat ile nikah masasına oturdu.

74

Mehmet Ali Erbil-Muhsine Kamiloğlu/ Mehmet Ali Erbil'in ilk medyatik aşkı Muhsine Kamiloğlu'ydu. Bu aşk öyle büyüktü ki, Erbil kısa sürede nikah masasına oturdu. Çiftin bu evlilikten Sezin ismini verdiği bir kızı oldu.

75

Fakat sihir bozuldu ve ikili şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandı. Aynı yıl bir kez daha nikah masasına oturan çiftin bu denemesi de başarısızlıkla sonuçlandı.

76

Son olarak Tuğba Erbil ile nikah masasına oturan ve bu evlilikte de aradığı mutluluğu bulamayan Erbil'in son evliliğinden Ali Sadi adını verdiği bir oğlu oldu.

77

Merve Sevi-Paşhan Yılmazel/ Oyuncu Merve Sevi, ilk medyatik aşkını henüz 17 yaşındayken kendisi gibi oyuncu olan Paşhan Yılmazel ile yaşadı. Kıskançlık krizlerini sebep gösteren çift, yollarını ayırdı.

78

Aradan geçen yıllar sonunda ikilinin yolları yeniden kesişti. Doktorlar dizisinde tanıştıkları sanılan Merve Sevi ve Paşhan Yılmazel'in aslında birbirlerinin ilk aşkları olduğu, Yılmazel'in verdiği röportajda ortaya çıktı. Oyuncu ilişkilerinin tarihçesini "Biz tanıştığımızda Merve daha 17 yaşındaydı. Merve'nin ilk sevgilisi de benim, bunu kimse bilmez. Bizim ilişkimiz bundan dört yıl öncesine dayanıyor." sözleriyle açıkladı.

79

Mustafa Sandal-Tuba Ünsal/ Popçu Mustafa Sandal'ın bilinen en medyatik aşkı manken Tuba Ünsal ile yaşadığı birliktelikti.

80

Bir yıl boyunca ilişki yaşayan ve albüm çalışmalarının ardından evleneceklerini söyleyen çift ani bir şekilde yollarını ayırdı.

81

Uzun süre adı kimseyle anılmayan Mustafa Sandal ise hayatına yeni bir sayfa açtı. Sandal şimdilerde, Emina Türkcan ile evli ve iki çocuk babası.

82

Okan Bayülgen-Zeyno Gönenç/ Şovmen Okan Bayülgen, magazin basınında yer eden ilk medyatik ilişkisini oyuncu Zeyno Gönenç ile yaşadı. Çift birlikteliklerini kısa sürede resmiyete dönüştürdü ve nikah masasına oturdu. Evliliklerinde aradıkları huzuru bulamayan ikili anlaşmalı olarak boşandı.

83

Deniz Seki, Cansu Dere ve Doğa Rutkay başta olmak üzere birçok güzelle aşk yaşayan Okan Bayülgen, Osman Tan Erkır'ın eski eşi Şirin Ediger ile evlendi. Bu evlilikten bir kızı olan Bayülgen'in aşkı yine hüsranla bitti.

84

Özcan Deniz-Esin Moralıoğlu/ Şöhret kapılarını "Meleğim" şarkısı ile aralayan Özcan Deniz, başarısının yanı sıra 1997 yılında Esin Moralıoğlu ile yaşadığı aşk ile adından söz ettirdi.

85

Evleneceklerine kesin gözüyle bakılan çift sürpriz bir şekilde yollarını ayırdı.

86
87
88
89
90
91
92
93
94
95

YORUMLAR
500

Son Dakika Ünlü Çiftlerin Nikah Fotoğrafları - Son Dakika


Advertisement