Ünlü dizi oyuncusu gözyaşları içinde duyurdu: Dördüncü evre kanserim - Son Dakika

Ünlü dizi oyuncusu gözyaşları içinde duyurdu: Dördüncü evre kanserim

13 gün önce

Son 5 yıldır göğüs kanseri ile mücadele eden oyuncu Shannen Doherty canlı yayında hastalığının dördüncü evresinde olduğunu söyledi. Ünlü oyuncu o anlarda gözyaşlarına hakim olamadı.

1
90'lı yıllarda Beverly Hills 90210 (Evimiz Hollywood'da) adlı diziyle tanınan Shannen Doherty, mücadele edip yendiği hastalığının geri geldiğini ve dördüncü evrede olduğunu söyledi. Doherty buna rağmen çalışmaya devam ettiğini de anlattı.
2
48 yaşındaki Shannen Doherty, Good Morning America adlı programa konuk oldu. Ünlü oyuncu gözyaşı dökerek dördüncü evre kanser olduğunu anlattı. Doherty, "Buradayım, çünkü bu haberi insanların benden duymasını istedim" diye konuştu.

3
Doherty, bir yıl önce California'da çıkan orman yangınından zarar gören evi için sigorta şirketinden zararı karşılamasını istemişti. Ancak şirket bunu yapmayınca mahkemeye başvurmuştu. Şimdi oyuncuyu bir de mahkeme süreci bekliyor.
4
Bu arada Doherty, sigorta şirketiyle yasal zorluklar da yaşıyor ve yakında başlayacak olan duruşmalara hazırlanıyor. Oyuncu "Bu yüzden bu haberin çarpıtılmasını, mahkeme dokümanı olmasını istemedim. İnsanların haberi benden duymasını istedim" dedi.
5
2011 yılından bu yana Kurt Iswarienko ile evli olan Shannen Doherty, ilk olarak 2015 yılında meme kanserine yakalandığını açıklamıştı. Ünlü oyuncu hastalığını ve tedavi sürecini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşıyordu.
6

Evimiz Hollywood'da dizisinde rol alan Luke Perry de geçen yıl henüz 52 yaşındayken hayata veda etmişti.

7
8

Haber Yayın Tarihi: 05.02.2020 11:24 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, açılışını yapacağı Millet Kütüphanesi'ndeki 16 sütun bakın ne anlama geliyor! 32 yaşındaki adam 'Estetik durmuyor' diyerek erkeklik organını aldırdı Sahil Güvenlik'in mavi gözlü güzeli Yasmine Bleeth son haliyle erkek hayranlarını şoke etti! PSG'nin yıldızı Mauro Icardi'nin kız kardeşi Ivana Icardi Survivor'a katılıyor Vuhanlıların anlattıkları dehşete düşürdü: Kan öksürüp tek başlarına öldüler