Ünlü fitness modeli Tammy Hembrow'dan çarpıcı itiraf: Dünyadaki tüm sporcular mesaj attı - Son Dakika

Ünlü fitness modeli Tammy Hembrow'dan çarpıcı itiraf: Dünyadaki tüm sporcular mesaj attı

09.01.2020 10:05

Sosyal medyanın ünlü isimlerden biri olan Avustralya fitness modeli Tammy Hembrow, kız kardeşleri Amy ve Emilee ile yaptığı podcast yayınında çarpıcı bir itirafta bulundu.

1
Başarılı bir fitness kariyerinin yanı sıra bu alanda bir imparatorluğu olduğu konuşulan Hembrow, yayında yaptığı açıklamada, Instagram'dan aldığı özel mesajlara değindi.

2
25 yaşındaki model, "Size yemin ederim ki dünyadaki her sporcu özel mesaj kutuma mesaj bıraktı" diyerek tüm dikkatleri üzerine çekti. Hembrow, bu mesajlardan bazılarını yayın esnasında okudu.
3
İddiasını artıran Tammy Hembrow, "Bir takımda bulunan sporcuların tamamı bana mesaj gönderdi" ifadelerini kullandı.
4
Gelen mesajlara kayıtsız kalmama şartını da açıklayan 25 yaşındaki fitness modeli, "Süper samimi ve havalı olduğunu düşündüğüm biri mesaj gönderdiyse ona cevap verebilir ve beni bir randevuya götürmelerine izin verebilirim" diyerek açık kapı bıraktı.
5
Bir başka sosyal medya fenomeni Reece Hawkins ile aşk yaşayıp nişanlanan ve bu ilişkisinden 2 çocuk sahibi olan Hembrow, sosyal medya paylaşımları ve fitness sayesinde önemli bir gelirin de sahibi.
6
Hembrow ayrıca, kendi markası da dahil olmak üzere bazı giyim markalarıyla ilgili paylaşımlar yapıyor ve bu şekilde oldukça ciddi gelir elde ediyor.
7
Kardashian kardeşlerden Khole Kardashian'a özel ders veren ve aile fertleriyle tanışan Hembrow, Kyle Jenner'ın 21. yaş günü partisinde hastanelik olarak gündeme gelmişti.
8
Ünlü modelin şu anda 10 milyonu aşkın Instagram takipçisi bulunuyor.

9
Tammy Hembrow kişisel sitesinde ise, "İnsanları mutlu bir şekilde yaşamaya teşvik ve motive etmek istiyorum" diyor.

Son Dakika Ünlü fitness modeli Tammy Hembrow'dan çarpıcı itiraf: Dünyadaki tüm sporcular mesaj attı - Son Dakika


YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor