Ünlü Fotoğrafçı Seri Katil Çıktı - Son Dakika

Ünlü Fotoğrafçı Seri Katil Çıktı

27.11.2014 10:00

1
ABD'de California Orange County'de 12 yaşındaki bir kız çocuğuyla ölümleri on yıllardır sır kalan 4 kadını öldürmekten 6 haftalık bir duruşma sürecinin ardından suçlu bulunan fotoğrafçı Rodney Alcala yalnızca kadınları hedefleyen en azılı seri katillerden biri.

2
Seri katilin dolabında öldürdüğü kadınlara ait 100'den fazla fotoğraf bulundu.

3
Polis, 1970'lerde çekilen karelerdeki en az dört kadının ''kayıp'' olduğu belirlenince fotoğraflarını basına verdi.

4
Alcala, 30'dan fazla cinayet işleyen en büyük seri katil olan Amerikalı Ted Bundy'yi bile geride bıraktı.

5
Orange County Mahkemesi'nde sunulan kanıtlar Alcala'nın bir kurbanını çivi sökmek için kullanılan ucu kıvrık bir çekiçle öldürdüğünü, diğer kadınların da bayılana kadar boğazlarını sıkmasının ardından tekrar hayata döndürdüğü, bu işlemi defalarca tekrar ederek öldürdüğünü ortaya koydu.

6
Rodney Alcala zehirli iğne ile idam cezasına çarptırıldı. Mahkemede kendi avukatlığını yapan Rodney Alcala, 30 kadını daha öldürdüğünü itiraf etti.

7
Alcala'ya ait bir kilitli dolapta, kadınlara ait yaklaşık 1000 fotoğraf bulan polis, bunlardan bazılarında kadınların çıplak olduğunu belirtti. Polis, bu fotoğraflardan 100'ünü yayımlayarak, bunlardaki genç kız ve kadınların da Alcala'nın kurbanları arasında olabileceğin-den endişe edildiğini bildirdi.

8
İşte öldürdüğü kadınların çıplak fotoğraflarını da çeken Alcala'nın arşivinden çıkan o fotoğraflar...

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27

Son Dakika Ünlü Fotoğrafçı Seri Katil Çıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı